Ліцензійний ключ Microsoft Project Pro 2021 (32/64 bit)

Новинка
В наявності
Виробник: Microsoft

249грн.

Скорочений опис

Ефективно керуйте своїми проектами та оптимізуйте робочий процес за допомогою Project Professional 2021. Легко відстежуйте прогрес та отримуйте інформацію завдяки вбудованим графікам та звітам. Цей інструмент PM найкраще... Читати далі...

Ефективно керуйте своїми проектами та оптимізуйте робочий процес за допомогою Project Professional 2021. Легко відстежуйте прогрес та отримуйте інформацію завдяки вбудованим графікам та звітам. Цей інструмент PM найкраще підходить для великих організацій з великими командами project. Project 2021 використовує списки завдань, дошки Канбан, project дорожні карти та діаграми Ганта як основні функції, що допомагають вам визначати пріоритети та планувати завдання.

Створюйте календарі для одного або багатьох завдань і ділитеся ними, роблячи їх видимими для всіх учасників project , щоб кожен міг залишатися в курсі подій. Користувацькі вбудовані діаграми дозволяють легко відстежувати робочі, матеріальні та вартісні ресурси, щоб ви могли мати зручний огляд.

Функції:

► Вбудовані звіти. Скоротіть час, що витрачається на прийняття рішень, завдяки вбудованим звітам, таким як Burndown та Resource Overview. Завжди точно знайте, як просуваються ваші проекти, та за необхідності вносите корективи для досягнення найкращих результатів.

► Автоматизовані інструменти планування. Оптимізуйте планування роботи та повністю реалізуйте свій потенціал продуктивності. Скоротіть неефективність та час на навчання.

► Призначайте завдання не членам команди. Призначте завдання будь-якому співробітнику вашої організації та залучіть його до роботи над проектом швидко та легко. Вони зможуть бачити контекст project, OneNote, файли та багато іншого.

► Легко інтегрується з іншими інструментами Microsoft. Одна з найбільших переваг Microsoft Project у тому, що він підключає вас до екосистеми Microsoft. У вас не виникне проблем з інтеграцією вашого Office пакета з project інструментом управління та отриманням максимальної віддачі від того, що ви вже маєте.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!