Ліцензійний ключ Windows 10 Pro + Office 2019 Pro Plus

В наявності
Виробник: Microsoft

399грн.

Скорочений опис

З моменту появи в комп'ютерному світі операційної системи Windows 10 вона завоювала просто шалену популярність, практично всі користувачі в кожній країні з нетерпінням очікують обнов і доповнень. Адже "десятка" сама по с... Читати далі...

З моменту появи в комп'ютерному світі операційної системи Windows 10 вона завоювала просто шалену популярність, практично всі користувачі в кожній країні з нетерпінням очікують обнов і доповнень. Адже "десятка" сама по собі дуже зручна у використанні, і має масу переваг перед попередніми версіями, не кажучи ж про провальну "вісімку", хоч і має своїх шанувальників.

Windows 10 Pro + Office 2019 - це найновіший пакет оновлень по листопад 2018, що містить також пакет Office і KMS активатор. Ви зможете встановити все відразу і не витрачати багато часу на додаткові пошуки!

Windows 10 Pro+ Office 2019 взяв за основу оригінальний образ, але покращив його деякими доробками. Наприклад очищено кілька папок Backup та ManifestCashe, які лише дарма займають місце у системі. Також встановлено останню версію NET Framework. Крім іншого, виправлено безліч помилок і недоробок.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!