Передплата Xbox Game Pass на 3 місяці (Xbox) | Всі країни

Топ
В наявності

850грн.

Скорочений опис

Xbox пропонує все нові і вигідніші способи доступу до найкласніших ігор. За невелику щомісячну плату абонемент Xbox Game Pass дає необмежений доступ до більш ніж 100 відмінних ігор, включаючи популярні назад сумісні ігри... Читати далі...

Xbox пропонує все нові і вигідніші способи доступу до найкласніших ігор. За невелику щомісячну плату абонемент Xbox Game Pass дає необмежений доступ до більш ніж 100 відмінних ігор, включаючи популярні назад сумісні ігри з Xbox 360 та блокбастери для Xbox One. Каталог абонементу Xbox Game Pass поповнюється новими іграми щомісяця (іноді ігри вилучаються з каталогу), тому в ньому завжди знайдуться цікаві новинки! Завантажуйте ігри провідних видавництв та повноцінно грайте у них в офлайновому режимі до 30 днів! Абонемент Xbox Game Pass дозволяє грати справді без кінця. Для доступу до ігор потрібна активна передплата. Ігри, включені в підписку, можуть змінюватися з часом, можуть залежати від країни та можуть бути доступні не у всіх країнах.

З Xbox Game Pass у вас завжди буде у що пограти. Знайдіть та завантажте ігри, в які ви давно хотіли пограти, у тому числі легендарні старі видання у максимальній якості, без проблем із потоковою передачею або підключенням. Насолоджуйтесь іграми всіх жанрів, такими як бойовики та пригоди, а також сімейні ігри, жорсткі шутери та спортивні симулятори.

Передплата XBOX GAME PASS працює в наступних регіонах:

Регіон: Росія, Аргентина, Австралія, Австрія, Бельгія, Бразилія, колишня югославська Республіка Македонія, Угорщина, Венесуела, Данія, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Канада, Колумбія, Колумбія, Колумбія, , Польща, Португалія, Саудівська Арав , Південна Африка, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Тайвань, Туреччина, Великобританія, Об'єднані Арабські Емірати, Сполучені Штати Америки

Як активувати?

  • Перейдіть на сторінку https://www.xbox.com
  • Увійдіть до свого облікового запису. Якщо обліковий запис немає, зареєструйте його.
  • Наведіть вказівник миші на посилання свого облікового запису (у правому верхньому кутку екрана) з'явиться меню, натисніть кнопку «Активувати код».
  • На наступній сторінці натисніть "Погасити",
  • Введіть код
  • Натисніть "Підтвердити",
  • Ще раз натисніть «Підтвердити», щоб призначити код вашого облікового запису.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!