Alan Wake: Remastered (Аккаунт Xbox One) регіон Аргентина

В наявності
Виробник: Remedy Entertainment

280грн.

Скорочений опис

У цьому відзначеному нагородами кінематографічному бойовику письменник Алан Вейк вирушає на відчайдушні пошуки своєї зниклої дружини Еліс. Після її таємничого зникнення з містечка Брайт-Фоллс на північному заході тихооке... Читати далі...

У цьому відзначеному нагородами кінематографічному бойовику письменник Алан Вейк вирушає на відчайдушні пошуки своєї зниклої дружини Еліс. Після її таємничого зникнення з містечка Брайт-Фоллс на північному заході тихоокеанського узбережжя він виявляє сторінки з жахливою історією, нібито написаною ним, але про що він сам не пам'ятає. Незабаром Вейку доводиться ставити під сумнів власну здатність до здорового глузду, оскільки сторінка за сторінкою історія на очах стає реальністю: ворожа темна надприродна сила захоплює всіх, з ким стикається, налаштовуючи їх проти письменника. У нього немає вибору, окрім як протистояти силам пітьми, озброївшись лише ліхтариком, пістолетом і тим, що залишилося від його розірваного розуму. Жахлива подорож у пошуках розгадки запаморочливої таємниці приведе його до жахливої прірви. Alan Wake Remastered пропонує повну версію гри і включає основну гру та два її сюжетні доповнення, The Signal і The Writer, з новою приголомшливою графікою в 4K. Напружена епізодична історія наповнена несподіваними поворотами, що захоплюють дух подіями та інтенсивними битвами, в яких знадобиться щось більше, ніж зброя, щоб розігнати пітьму. Катсцени, химерний склад персонажів та величні види північного заходу тихоокеанського узбережжя були покращені для створення вражаючого візуального ефекту та напруженої атмосфери.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Alan Wake: Remastered (Аккаунт Xbox One) регіон Аргентина, 1488657762, Remedy Entertainment, Ігри на Xbox One Series X/S (акаунті)

Вітаємо, чим можемо допомогти?
×