Alien: Isolation (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1219987793
Виробник: SEGA

260грн.

Скорочений опис

Відчуйте справжній страх і повну беззахисність у трилері Alien: Isolation, дія якого розгортається через 15 років від подій оригінального фільму Рідлі Скотта. Ви граєте за беззбройну і слабку дівчину, яка не має жодного ... Читати далі...

Відчуйте справжній страх і повну беззахисність у трилері Alien: Isolation, дія якого розгортається через 15 років від подій оригінального фільму Рідлі Скотта. Ви граєте за беззбройну і слабку дівчину, яка не має жодного шансу в чесному бою з жахливим прибульцем. Використовуйте свою кмітливість та хитрість, щоб створювати корисні пристрої, відволікати увагу супротивника та знаходити обхідні шляхи. Відкрийте для себе інтригуючу історію дочки Еллен Ріплі, Аманди, яка прибула на покинуту космічну станцію, шукаючи розгадки зникнення своєї матері. Ви зіткнетеся з жахами, що вижили і непередбаченими небезпеками, головною з яких стане безжальний ксеноморф — Чужий. Інопланетне чудовисько реагує на кожен ваш рух і веде себе непередбачувано, тому будьте вкрай обережні перш, ніж робити будь-який рух. Цей, насправді, правдоподібний хорор з реалістичною графікою і різноманітним геймплей змусить вас як слід проср ... злякатися!

Інструкція з активації ключа в Steam:

1. Завантажити та встановити Steam http://steampowered.com/download/SteamInstall.msi зареєструвати акаунт у Steam.
2. Натисніть кнопку "Додати гру - активувати через Steam" і дотримуйтесь інструкцій. Після активації гра з'явиться у списку ігор, і ви зможете її скачати.
3. Завантажуйте та після повної установки запускайте та грайте.

Активация - Steam

  • Если не установлен Steam клиент, скачайте и установите его - Steam

  • Войдите в свой аккаунт Steam или зарегистрируйте новый, если у вас его еще нет.

  • Перейдите в раздел «Мои игры» и выберите там «Активировать через Steam».

  • Введите ключ активации.

  • После этого игра отобразится в списке, и вы сможете скачать игру.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Alien: Isolation (Ключ Steam) для ПК, 1219987793, SEGA, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×