ANNO 2070

В наявності

99грн.

Скорочений опис

екологічна індустрія Чергова частина знаменитої і багатьма улюбленої серії економічних стратегій. Світ вразила загроза екологічної апокаліпсису, материки затоплені водою, а люди в страху тісняться на островах, жалюгідних... Читати далі...

екологічна індустрія

Чергова частина знаменитої і багатьма улюбленої серії економічних стратегій. Світ вразила загроза екологічної апокаліпсису, материки затоплені водою, а люди в страху тісняться на островах, жалюгідних недогризках суші. Візьміть на себе роль керівника цілого острівної держави. Будуйте міста, прокладайте торгові шляхи, співпрацюйте з сусідами.


З неповоротких фрегатів попередніх частин серії людство пересіла на судна з повітряною подушкою, а електроенергія і розваги замінюють людству тютюн і спеції. Щоб ваша держава розвивалося, вам потрібні енергія і ресурси. Але не перестарайтеся: переборщіть з атомними станціями та Углєв топками - і народ збунтується і тут же змете вас. Шукайте компроміс: вітряні і водяні генератори вам в цьому допоможуть. Досліджуйте нові технології, щоб полегшити матері Землі доля. Пірнайте на морське дно: коралові рифи - відмінне джерело ресурсів.


Пізнайте всю складність німецької економічної ігрової моделі. Тут немає загарбницькому налаштованих противників, ваш головний ворог - слабка економіка і недолік турботи про екологію. Жодна гра не кине вам такого складного економічного виклику, як Anno 2070.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!