Anno 2070 (Ключ Uplay) для ПК

В наявності
Артикул: 1225032438
Виробник: Ubisoft

205грн.

Скорочений опис

Екологічна промисловість Ще одна частина знаменитої і багатьма улюбленої серії економічних стратегій. Світ вразила загроза екологічного апокаліпсису, материки затоплені водою, а люди в страху тісняться на островах, жалюг... Читати далі...

Екологічна промисловість Ще одна частина знаменитої і багатьма улюбленої серії економічних стратегій. Світ вразила загроза екологічного апокаліпсису, материки затоплені водою, а люди в страху тісняться на островах, жалюгідних огризках суші. Візьміть на себе роль керівника цілої острівної держави. Будуйте міста, прокладайте торгові шляхи, співпрацюйте із сусідами. З неповоротких фрегатів попередніх частин серії людство пересіло на судна з повітряною подушкою, а електроенергія та розваги замінюють людству тютюн та спеції. Щоб ваша держава розвивалася, вам потрібні енергія та ресурси. Але не перестарайтеся: переборщите з атомними станціями і вугільними топками - і народ збунтується і змете вас. Шукайте компроміс: вітряні та водяні генератори вам у цьому допоможуть. Досліджуйте нові технології, щоб полегшити матері Землі долю. Пірнайте на морське дно: коралові рифи – чудове джерело ресурсів. Дізнайтеся про всю складність німецької економічної ігрової моделі. Тут немає загарбницько налаштованих супротивників, ваш головний ворог – слабка економіка та брак турботи про екологію. Жодна гра не кине вам такого складного економічного виклику, як Anno 2070.

Активация - Uplay

1. Скачайте и установите на свой компьютер специальную программу Uplay (сайт http://uplay.ubi.com/):
http://static3.cdn.ubi.com/orbit/launcher_installer/UplayInstaller.exe

2. Запустите Uplay.

3. Зайдите в уже существующий аккаунт или зарегистрируйте новый.

4. На верхнем горизонтальном меню выберите пункт "ИГРЫ" и нажмите кнопку "Активировать продукт".

5. В появившемся окне "Активация продукта" введите ключ активации игры в поле ввода. Проверьте правильность ввода и нажмите кнопку "OK".

6. Cистема Uplay покажет вам какую игру вы собираетесь активировать. Если вы согласны, то нажимайте "Активировать".

7. Игра была активирована и добавлена в вашу библиотеку аккаунту Uplay (Юплей).

8. Чтобы скачать и установить саму игру - нажмите на картинку игры в списке ваших игр и выберите "Скачать игру".

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Anno 2070 (Ключ Uplay) для ПК, 1225032438, Ubisoft, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×