ANNO 2205

В наявності

170грн.

Скорочений опис

Будівельник капіталізму на Місяці У цій грі вам належить розвивати велику корпорацію. Для цього потрібно буде будувати міста і підприємства в різних точках земної кулі, виконувати довгострокові цілі і іноді вести бойові ... Читати далі...

Будівельник капіталізму на Місяці

У цій грі вам належить розвивати велику корпорацію. Для цього потрібно буде будувати міста і підприємства в різних точках земної кулі, виконувати довгострокові цілі і іноді вести бойові дії. Це більш ніж захоплюючий ігровий процес - в Anno 2205 ви точно відчуєте себе генеральним директором.


Будівельна частина схожа на багато містобудівні симулятори, але в Anno 2205 це дуже продуманий і цілісний процес, чому планувати поселення дуже приємно. Ще краще те, що створювати міста потрібно буде в трьох різних зонах зі своїми особливостями - звичайний клімат, Арктика і навіть Місяць!


Пориньте в життя великий корпорації, виконуючи різні завдання і наповнюючи бюджет своєї компанії. Заодно ви зможете дізнатися, навіщо в реальності потрібні дотаційні філії. Якщо коротко, то Anno 2205 - цікава, багатогранна стратегія, яку однозначно варто купити.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!