Arma 2 (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Виробник: Bohemia Interactive

170грн.

Скорочений опис

Завдяки 10 рокам безперервної роботи над двигуном, ARMA II може похвалитися найреалістичнішими битвами на відкритій місцевості у всьому світі. Гра моделює фізику реального світу, взаємодію матеріалів, доповнюючи все це з... Читати далі...

Завдяки 10 рокам безперервної роботи над двигуном, ARMA II може похвалитися найреалістичнішими битвами на відкритій місцевості у всьому світі. Гра моделює фізику реального світу, взаємодію матеріалів, доповнюючи все це зміною дня та ночі в реальному часі та динамічним вітром, різними погодними ефектами навколишнього середовища. Симуляція бойового оточення настільки ефективна, що на основі цього двигуна був створений тренувальний симулятор для навчання справжніх бійців по всьому світу.
Незважаючи на те, що дія гри проходить на території вигаданої пострадянської держави Чорнорусь, внутрішньоігровий світ був створений на основі відрізку 225 квадратних кілометрів від реального світу! Високо деталізований ландшафт гри є дуже точною копією цієї місцевості, змодельований за допомогою просторових географічних даних. Була повністю відтворена навколишня природа цього регіону, а також населена людьми та різною живністю. Дикі тварини гуляють лісом, поки жителі Чорнорусі намагаються вижити в епіцентрі бойових дій.
27 підрозділ сухопутних розвідувальних військ США висадився поблизу колишньої радянської республіки Чорнорусь у третій частині знаменитої серії військових симуляторів для ПК від «Bohemia Interactive», творців ігор «Операція Flashpoint: Холодна війна» та «Armed Assault».
Група розвідувальних сил «Леза» першою вирушила в атаку. Ця елітна команда з п'яти бійців готова поринути у боротьбу не лише за територію, а й за населення країни. Могутність корпусу морської піхоти навіть росіян, які спостерігають із півночі, вже розжарило обстановку до краю. Майбутнє Чорнорусі тримається на вістрі ножа.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Arma 2 (Ключ Steam) для ПК, Card-8109, Bohemia Interactive, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×