Arma 2: Operation Arrowhead (Ключ Steam) для ПК

Новинка
В наявності
Виробник: Bohemia Interactive

90грн.

Скорочений опис

Через три роки після конфлікту в Чорнорусі, зображеного в оригінальній Arma 2, новий конфлікт назрів у галузі Зеленого моря, і сили коаліції на чолі з армією США посилають до Такістану, щоб швидко відновити мир і запобіг... Читати далі...

Через три роки після конфлікту в Чорнорусі, зображеного в оригінальній Arma 2, новий конфлікт назрів у галузі Зеленого моря, і сили коаліції на чолі з армією США посилають до Такістану, щоб швидко відновити мир і запобігти подальшим жертвам серед цивільного населення.
Ви зможете випробувати себе в ролях різних бійців армії США: від простого піхотинця до спецназівця, пілота чи танкіста у новій частині знаменитої серії військових симуляторів для ПК від Bohemia Interactive.
Завдяки 10 рокам досвіду та безперервної роботи над двигуном, Arma 2: Operation Arrowhead може похвалитися найреалістичнішими у всьому світі битвами на відкритій місцевості. Вона моделює фізику реального світу, взаємодію матеріалів, температури об'єктів, доповнюючи все це зміною дня і ночі в реальному часі та динамічним вітром, а також різними погодними ефектами довкілля.

Примітка:

Arma 2: Operation Arrowhead є самостійним продуктом і не потребує наявності оригінальної Arma 2.

Ключові особливості:

  • НОВИЙ ГРАВИЙ КОНТЕНТ: Нова кампанія як для одиночного, так і для спільного проходження. Велика різноманітність нових тренувальних місій, одиночних сценаріїв і розрахованих на багато користувачів модів.
  • ВЕЛИЧЕЗНИЙ ІГРОВИЙ СВІТ: Три абсолютно нові великі карти в стилі Центральної Азії, що включають насичені міські, пустельні і гірські пейзажі, заповнені об'єктами, що повністю руйнуються, з можливістю взаємодії.
  • НЕВЕРІЙНИЙ БОЙОВИЙ ДОСВІД: Повністю сумісна з оригінальною грою 'Arma 2' для незрівнянної симуляції бойових дій.
  • УНІКАЛЬНІ ІГРОВІ ЕЛЕМЕНТИ: Знімні рюкзаки зі спорядженням, покращені оптичні приціли, моделювання взаємодії матеріалів, симуляція дистанційного керування безпілотними літальними апаратами (БПЛА) в реальному часі, свобода вибору та насичений ігровий процес.
  • НОВІ БІЙЦІ І ТРАНСПОРТ: Декілька угруповань для кожної із сторін: армія США, ООН, армія Такістану та партизани разом налічують понад 300 нових бійців, видів озброєння та техніки.
  • РЕДАКТОР МІСІЙ: Створюйте свої власні місії за допомогою простого для освоєння редактора місій і станьте частиною однієї з найбільших та найкреативніших спільнот для ПК-ігор.
  • СТВОРЕННЯ МОДІВ: Створюйте свої предмети для гри за допомогою безкоштовного набору для розробки та змінюйте гру так, як вам заманеться.
  • ОБШИРНА БАГАТОКОРИСТУВАЛЬНА ГРА: Проходьте кампанію в кооперативному режимі або приєднуйтесь до масових мережевих баталій, розрахованих на 50 осіб.
  • ЗАХИСТ ВІД ЧИТЕРСТВА: Опціональна система захисту від читів «BattlEye» () доступна для захисту виділених серверів. На додаток до неї йде система віддаленого адміністрування серверів RCON.
  • ВИДІЛЕНІ СЕРВЕРА: Для більш спокійної гри було передбачено програмне забезпечення для створення виділених серверів, доступне для Windows (постачається разом з грою) та Linux (доступно для завантаження з сайту гри).

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані