Arma 3: Helicopters (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Виробник: Bohemia Interactive

380грн.

Скорочений опис

Літайте на нових важких вертольотах CH-67 Huron та Mi-290 Taru та освоюйте техніку підвіски вантажів, щоб забезпечувати підтримку наземних військ у додатку Arma 3 Helicopters. Основні характеристики: CH-67 Huron – дводви... Читати далі...

Літайте на нових важких вертольотах CH-67 Huron та Mi-290 Taru та освоюйте техніку підвіски вантажів, щоб забезпечувати підтримку наземних військ у додатку Arma 3 Helicopters.

Основні характеристики:

CH-67 Huron – дводвигунний важкий вертоліт поздовжньої схеми. Його головна роль полягає у транспортуванні солдатів, бойової техніки та вантажів. Є дві модифікації вертольота Huron. У штурмовій модифікації з боків розміщуються два стрілки, що управляють 6,5 мм кулеметами схеми Гатлінга, а в транспортній модифікації замість стрільців присутні два додаткові пасажирські місця.
Mi-290 Taru - важкий вертоліт загального призначення із співвісними гвинтами та унікальною модульною конструкцією. Різні спеціальні модулі дозволяють Taru виконувати безліч різноманітних завдань. Він може транспортувати вантажі та війська, а також постачати війська на полі бою (боєприпаси, паливо, ремонтне та медичне обладнання). А завдяки можливості підвіски вантажів гелікоптер може перевозити легку бойову техніку.
Презентація підвіски вантажу - вивчіть нові можливості підвіски вантажів та використовуйте важкий транспортний вертоліт для підтримки сил НАТО на Алтісі.
Випробування на час – виграйте золоті медалі та встановіть рекорди у чотирьох ексклюзивних вертолітних випробуваннях на час.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Arma 3: Helicopters (Ключ Steam) для ПК, Card-8103, Bohemia Interactive, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×