Arma 3: Jets (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Виробник: Bohemia Interactive

240грн.

Скорочений опис

Якщо ви любите військові симулятори серії Arma, рекомендуємо вам купити ліцензійний ключ Arma 3 Jets! Боріться в небі з абсолютно новими аеродинамічними перевагами і використанням передових систем прицілювань, щоб збити ... Читати далі...

Якщо ви любите військові симулятори серії Arma, рекомендуємо вам купити ліцензійний ключ Arma 3 Jets! Боріться в небі з абсолютно новими аеродинамічними перевагами і використанням передових систем прицілювань, щоб збити ворога в Arma 3 Jets DLC. У грі на вас чекають нові та дуже деталізовані винищувачі: F/A-181 Black Wasp II – це одномісний двомоторний реактивний винищувач п'ятого покоління.

Літак був розроблений в основному як повітряний переважаючий боєць, але також має можливість наземного нападу. Його додаткове зовнішнє спорядження дозволяє нести велику різноманітність конфігурацій зброї. Black Wasp оснащений усім необхідним обладнанням для операцій перевізника. Крім нього, на вас чекають: To-201 Shikra, A-149 Gryphon, Sentinel. А для того, щоб якнайшвидше відправитися підкорювати повітря, вам лише залишилося купити Arma 3 Jets!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×