Arma 3 (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Виробник: Bohemia Interactive

730грн.

Скорочений опис

ARMA 3 - це соковитий симулятор бойових дій, випущений на сучасному движку. Ця іграшка – плід праці студії Bohemia Interactive, що створила незабутню Operation Flashpoint. Цей шутер увібрав у себе краще від попередників,... Читати далі...

ARMA 3 - це соковитий симулятор бойових дій, випущений на сучасному движку. Ця іграшка – плід праці студії Bohemia Interactive, що створила незабутню Operation Flashpoint.

Цей шутер увібрав у себе краще від попередників, але при цьому виглядає дуже свіжо і ново. Графіка вимагає потужного заліза, але запускається і на слабкіших машинах за умови знижених вимог до відео. До рук гравця потрапляє найсучасніша зброя, включаючи надсекретні зразки, які ще не стоять на потоці. Додана можливість пірнання та плавання під водою.

СЮЖЕТ ІГРИ

Для перемоги необхідне досконале володіння мистецтвом виживання та здатність миттєвої адаптації до того, що відбувається. Європа є останньою опорою сил НАТО. Стратіс захоплено, острів окупували війська Близького Сходу. Відстояти його життєво важливо для Альянсу. Найкращих воїнів відібрано для участі в операції «Магнітуда». Місія вилітає до місця, але в дорозі зазнає лиха.

Все під загрозою зриву, більшість екіпажу загинула. Виживає Скотт Міллер, його викидає хвилями до берега острова. У нього зі зброї лише його навички, а протистояти доводиться недружній природі та переважає по силах і кількості ворогу. Для помилок немає місця: помри чи переміг – третього не дано!

Геймплей

Від геймера потрібна блискавична реакція на події ігрового світу, а також незвичайні тактичні здібності. Адаптуватися доведеться до різних подій. Як мовилося раніше вище, вибір героя невеликий: помри чи переможи. Худоба має закінчити місію – від цього залежить результат війни.

ARMA 3 – це принципово новий шутер, у якому значний наголос робиться на потайливу тактику ведення бою та перемогу хитрістю. Цьому твору вдалося добре поєднати в собі краще від серії, але при цьому принести масу нових вражень.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Arma 3 (Ключ Steam) для ПК, Card-8106, Bohemia Interactive, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×