Arma: Gold Edition (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Виробник: Bohemia Interactive

110грн.

Скорочений опис

Найреалістичніший військовий симулятор став ще кращим, отримавши нові можливості та нові елементи ігрового процесу! Приготуйтеся знову відчути себе в самому центрі справжнього бою, купивши комплект «ARMA: Gold Edition», ... Читати далі...

Найреалістичніший військовий симулятор став ще кращим, отримавши нові можливості та нові елементи ігрового процесу! Приготуйтеся знову відчути себе в самому центрі справжнього бою, купивши комплект «ARMA: Gold Edition», що включає «ARMA: Armed Assault» з доповненням «ARMA: Queen´s Gambit», що додає унікальні особливості до і без того детальної симуляції бою, а також нову сюжетну кампанію.
На полі бою ви зможете бути будь-ким – простим піхотинцем, пілотом вертольота або механіком відсіку. Усі зразки зброї та техніки повторюють свої прототипи – до звуків пострілів та технічних характеристик. Військові дії відбуватимуться на величезних картах розміром до 200 квадратних кілометрів. У розрахованому на багато користувачів режимі більше 100 гравців зможуть вести війну із застосуванням авіації та важкої техніки. Під час розробки однокористувацької кампанії враховувався досвід реальних військових конфліктів 20 століття. Віртуальні вороги аналізують бойову ситуацію, що змінюється, використовують тактичні прийоми і здатні подавати неприємні сюрпризи навіть досвідченому бійцю.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Arma: Gold Edition (Ключ Steam) для ПК, Card-8101, Bohemia Interactive, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×