Assassin Creed: Syndicate - Gold Edition (Ключ Xbox One & Series X/S) регіон Аргентина

Новинка
В наявності
Виробник: Ubisoft Studios

220грн.

Скорочений опис

868 рік, Лондон. У розпалі індустріальна революція. Керуйте своєю вуличною бандою і спрямуйте всі сили на те, щоб ніхто не смів творити злочини, прикриваючись прагненням до прогресу. • Вершіть правосуддя Молодий імпульсн... Читати далі...

868 рік, Лондон. У розпалі індустріальна революція. Керуйте своєю вуличною бандою і спрямуйте всі сили на те, щоб ніхто не смів творити злочини, прикриваючись прагненням до прогресу.

• Вершіть правосуддя Молодий імпульсний асасин Джейкоб Фрай готовий допомогти всім, хто виявився беззахисним перед натиском прогресу та потрапив у біду. Звільняйте дітей, примушених до непосильної праці, викрадайте цінні матеріали у своїх ворогів... І хай справедливість переможе.

• Керуйте вуличними бандами Не варто намагатися щось змінити на самоті. Побудуйте справжню підпільну імперію - і ви з'являться вірні союзники. Зміцнюйте власні позиції та усувайте конкурентів – тамплієри не повинні контролювати грошові потоки.

• Нова система бою Бої стали набагато динамічнішими та реалістичнішими. Відбивайте удари та атакуйте – вдалі комбінації ваших дій не залишать ворогам шансів.

• Розширений арсенал Вибирайте спорядження на власний смак. Вважаєте за краще діяти непомітно? Зберіться по канату і скористайтеся прихованим клинком. Бажаєте вступити у бій? Тоді вам знадобиться кастет або ляльки.

• Нові судна Передова транспортна система зробить місто по-справжньому живим. Переслідуйте ціль, розігнавши так, як слід, б'йтеся на дахах швидкісних поїздів і навчитеся лавірувати між човнами, що ковзають по поверхні Темзи.

• Деталізований відкритий світ Досліджуйте Лондон, який змінила промислова революція. Познайомтеся з історичними фігурами - Чарльзом Дарвіном, Чарльзом Діккенсом, королевою Вікторією і багатьма іншими.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані