Assassin´s Creed 4 Black Flag (Ключ Uplay) для ПК

В наявності
Артикул: 1201080256
Виробник: Ubisoft

355грн.

Скорочений опис

Пірати Карибського моря... Вони стали символом відчайдушної хоробрості, безшабашності, абсолютної зневаги до слабких та безвольних. Вони жорстокі і до ворогів, і до себе самих, найвище цінують Свободу, не святкують жодни... Читати далі...

Пірати Карибського моря... Вони стали символом відчайдушної хоробрості, безшабашності, абсолютної зневаги до слабких та безвольних. Вони жорстокі і до ворогів, і до себе самих, найвище цінують Свободу, не святкують жодних правителів і підкоряються тільки своєму Капітанові. Ним є Едвард Кенуей – молодий та відважний розбійник морів, слава про який давно перевершила його вік. Едвард Кенуей - Ваш герой в екшен Assassin's Creed IV (4): Black Flag. Час дії – 1715 рік. Безжальний пірат-ассасин Кенуей своєю зухвалістю і жагою до небезпеки заслужив на повагу багатьох корсарів. Чимало тих, хто йому підкоряється, але ще більше люто ненавидить молодого розбійника, які прагнуть будь-що перервати перелік його блискучих перемог. Британська імперія за тисячі миль, розраховувати у смертельних сутичках залишається лише на себе – станьте Едвардом Кенуеєм, негласним королем усього Карибського басейну! І на біса романтику, коли попереду спрага наживи: грабувати чужі кораблі, знищувати ворогів на морі та в прибережних містах, знаходити скарби та силою відбирати їх у інших піратів – ось ремесло Справжнього Корсара Особливості гри: Історичні події та персонажі. Фентезі-версія Assassin's Creed IV (4): Black Flag тісно пов'язана з реальними подіями і персонажами. Ви можете разом з легендарними ватажками корсарів Чорною Бородою і Бенджаміном Хорніголдом брати участь у створенні держави піратів на Багамах, перехоплювати галеони з коштовностями з Вест-Індії, перемагати в морських битвах як силою, так і хитрістю, за допомогою раптових і географічних особливостей Початкові умови близькі до дійсності початку XVIII століття – різниця в тому, що Ви творите нову історію! Варіативність. Атакувати та брати супротивника на абордаж – справа сміливих та зухвалих. Assassin's Creed IV (4): Black Flag з максимальною повнотою передаються всі моменти рукопашної сутички на палубі, з передсмертними криками жаху гинуть і люттю переможців. Захоплюйте чужі судна, вбивайте без жалості ворогів, а за допомогою здобутих пристроїв модернізуйте свій корабель, покращуйте його бойові та ходові якості. У реальному світі пірати поповнювали свої команди новими корсарами – тут також Вам надається можливість відбирати для свого промислу лише найкращих та найвідчайдушніших. Величезний світ відкритий. У полі діяльності Едварда Кенуея – понад 50 найрізноманітніших локацій. Assassin's Creed IV (4): Black Flag - без сумніву, найбільш масштабний зі світів Assassin's Creed. Стати найзнаменитішим піратом на всьому величезному просторі від Кінгстона до Нассау, щоб одна лише згадка Вашого імені вселяла жах і трепет жителям усієї Центральної Америки!

Активация - Uplay

1. Скачайте и установите на свой компьютер специальную программу Uplay (сайт http://uplay.ubi.com/):
http://static3.cdn.ubi.com/orbit/launcher_installer/UplayInstaller.exe

2. Запустите Uplay.

3. Зайдите в уже существующий аккаунт или зарегистрируйте новый.

4. На верхнем горизонтальном меню выберите пункт "ИГРЫ" и нажмите кнопку "Активировать продукт".

5. В появившемся окне "Активация продукта" введите ключ активации игры в поле ввода. Проверьте правильность ввода и нажмите кнопку "OK".

6. Cистема Uplay покажет вам какую игру вы собираетесь активировать. Если вы согласны, то нажимайте "Активировать".

7. Игра была активирована и добавлена в вашу библиотеку аккаунту Uplay (Юплей).

8. Чтобы скачать и установить саму игру - нажмите на картинку игры в списке ваших игр и выберите "Скачать игру".

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Assassin's Creed 4 Black Flag (Ключ Uplay) для ПК, 1201080256, Ubisoft, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×