Assassin´s Creed II: Deluxe Edition ((Ключ Uplay) для ПК

В наявності
Виробник: Ubisoft

480грн.

Скорочений опис

Довгоочікуване продовження «Assassin's Creed» представляє нового героя – юного італійського аристократа Еціо Аудиторе та Фіренце, і нову еру – епоху Відродження. «Assassin's Creed II» розповідає епічну історію сімейних з... Читати далі...

Довгоочікуване продовження «Assassin's Creed» представляє нового героя – юного італійського аристократа Еціо Аудиторе та Фіренце, і нову еру – епоху Відродження. «Assassin's Creed II» розповідає епічну історію сімейних зв'язків, змов та помсти, дія якої відбувається у непорочній, але жорстокій Італії епохи Відродження. Еціо заручається дружбою Леонардо да Вінчі, входить у конфлікт із найвпливовішими сім'ями Флоренції та вирушає у небезпечну подорож каналами Венеції, у якому він стане майстром ассасинів.


ЕЦІО – НОВИЙ АСАСИН НОВОЇ ери

Еціо Аудиторе і Фіренце – молодий італійський аристократ – вирішує стати ассасином, щоб помститися тим, хто зрадив його сім'ю. Він жіночий угодник, який часом не проти покрасуватися перед оточуючими, але водночас дуже гуманна людина з вільною душею. Разом з ним вам доведеться стати майстром ассасинів.


ІТАЛІЯ ЕПОХИ ВІДРОДЖЕННЯ

Італія XV століття була не єдиною країною, а групою міст-держав, таких як Флоренція або Венеція. Влада в них поступово переходила до рук окремих сімей, які мали сильний політичний та економічний вплив. Подорож пройде найкрасивішими містами світу в той період історії, коли культура і мистецтво зароджувалися пліч-о-пліч з корупцією, жадібністю та вбивствами.


ЗНОВУ НАБЕЗНА СВОБОДА

На вас чекає ігровий світ без кордонів: завдання можна виконувати як завгодно і будь-коли. Ваше переміщення нічим не обмежене: тепер можете вільно бігати, плавати і навіть літати! Різноманітність ігрового процесу подарує вам неймовірну свободу, надавши грі ще більшу глибину та захоплюючість.


ЖИВИЙ НАБОВ

Світ навколо вас житиме своїм життям, при цьому ви зможете взаємодіяти з кожним з його мешканців. Змішатися з натовпом стало набагато простіше, а звернення до ігрових персонажів гарантує вам щедру нагороду або призведе до непередбачуваних наслідків.


СТАНЬТЕ МАЙСТЕРОМ АСАСИНІВ

Вдосконалюйте свої навички, щоб стати майстром ассасинів: вам будуть доступні нові види зброї, ви навчитеся обеззброювати ворогів і звертати їхню зброю проти них самих, а також вбивати ворогів відразу двома прихованими мечами.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×