Assassin´s Creed: Odyssey / Одіссея (Ключ Xbox) Регіон Аргентина

Артикул: 1539271714
Виробник: Ubisoft

279грн.

Скорочений опис

Здійсніть власну епічну одіссею, подібно до легендарного грецького героя вирушивши в неймовірні пригоди у світі, де у кожного рішення є наслідки. Ви, старша дитина спартанського воєначальника, були засуджені на смерть, а... Читати далі...

Здійсніть власну епічну одіссею, подібно до легендарного грецького героя вирушивши в неймовірні пригоди у світі, де у кожного рішення є наслідки. Ви, старша дитина спартанського воєначальника, були засуджені на смерть, але волею долі зуміли врятуватися. Тепер вам належить довгий шлях, повний небезпек і пригод, все, заради того, щоб розкрити секрети вашого роду. На своєму шляху ви зустрінетеся з легендарними особистостями з Стародавньої Греції та станете учасником найвідоміших історичних подій. Стародавня Греція чекає на вас. Цей продукт є ключем активації ліцензійної копії Assassin's Creed: Odyssey для Xbox One. Активація здійснюється через ваш Xbox Live обліковий запис або консоль. Активація - Xbox Live Активація через браузер: Якщо у вас є обліковий запис Xbox Live, просто увійдіть до вашого облікового запису Xbox і введіть 25-значний код активації продукту. Якщо у вас немає облікового запису Xbox Live — пройдіть на live.xbox.com і, дотримуючись інструкцій на сайті, створіть новий обліковий запис. Потім увійдіть до вашого облікового запису Xbox і введіть 25-значний код активації продукту. Щоб активувати продукти, призначені для Xbox One: Переконайтеся, що ввімкнено обліковий запис Microsoft, для якого ви бажаєте активувати код. На головній сторінці прокрутіть вліво та виберіть піктограму Магазин. У центрі екрана Магазин Xbox виберіть Активувати код. Введіть свій 25-значний код передоплати та виберіть Підтвердити.

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Assassin's Creed: Odyssey / Одіссея (Ключ Xbox) Регіон Аргентина, 1539271714, Ubisoft, Ігри для Xbox One | Series X/S

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×