Assassin´s Creed Origins: Deluxe Edition (Ключ Uplay) для ПК

В наявності
Артикул: 1207761705
Виробник: Ubisoft

650грн.

Скорочений опис

З чого почалося Братство ассасинів Піраміди, пустелі, давні письмена та артефакти чекають на героїв Assassin's Creed Origins. Події цієї частини відбуваються у Стародавньому Єгипті та присвячені витокам Братства ассасині... Читати далі...

З чого почалося Братство ассасинів Піраміди, пустелі, давні письмена та артефакти чекають на героїв Assassin's Creed Origins. Події цієї частини відбуваються у Стародавньому Єгипті та присвячені витокам Братства ассасинів. Екшен отримав оновлену бойову механіку, великий арсенал автентичної зброї, зручну систему прокачування персонажів та найсильніших босів. Відкритий ігровий світ розвивається залежно від дій героя, який може суворо дотримуватися сюжетних місій або віддавати перевагу додатковим завданням. Відмінною рисою «Витоків» стало безліч побічних завдань. Кожен квест є невеликою історією і дозволяє заробити нагороди: рідкісна зброя, окуляри досвіду, додаткові характеристики. Бойові завдання надають майже повну свободу дій. Персонаж здатний вбити ворога стрілою з лука, за допомогою прихованого клинка чи бомб. Виявити супротивників допоможе ручний орел Сену. Кожне завдання розповідає про культуру та побут Стародавнього Єгипту, а за основу локацій взято реальні історичні пам'ятки. Крім битв, ассасин бере участь у полюванні, гладіаторських боях та гонках на колісницях, досліджує гробниці фараонів. У набір увійшов Deluxe Pack, який включає нове завдання, унікальне спорядження, елементи зовнішнього вигляду та 3 очки здібностей.

Активация - Uplay

1. Скачайте и установите на свой компьютер специальную программу Uplay (сайт http://uplay.ubi.com/):
http://static3.cdn.ubi.com/orbit/launcher_installer/UplayInstaller.exe

2. Запустите Uplay.

3. Зайдите в уже существующий аккаунт или зарегистрируйте новый.

4. На верхнем горизонтальном меню выберите пункт "ИГРЫ" и нажмите кнопку "Активировать продукт".

5. В появившемся окне "Активация продукта" введите ключ активации игры в поле ввода. Проверьте правильность ввода и нажмите кнопку "OK".

6. Cистема Uplay покажет вам какую игру вы собираетесь активировать. Если вы согласны, то нажимайте "Активировать".

7. Игра была активирована и добавлена в вашу библиотеку аккаунту Uplay (Юплей).

8. Чтобы скачать и установить саму игру - нажмите на картинку игры в списке ваших игр и выберите "Скачать игру".

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Assassin's Creed Origins: Deluxe Edition (Ключ Uplay) для ПК, 1207761705, Ubisoft, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×