Assassin´s Creed: Origins / Витоки - Gold Edition (Ключ Xbox) Регіон Аргентина

Артикул: 1539339291
Виробник: Ubisoft

525грн.

Скорочений опис

З чого почалося Братство ассасинів Піраміди, пустелі, давні письмена та артефакти чекають на героїв Assassin's Creed Origins. Події цієї частини відбуваються у Стародавньому Єгипті та присвячені витокам Братства ассасині... Читати далі...

З чого почалося Братство ассасинів Піраміди, пустелі, давні письмена та артефакти чекають на героїв Assassin's Creed Origins. Події цієї частини відбуваються у Стародавньому Єгипті та присвячені витокам Братства ассасинів. Екшен отримав оновлену бойову механіку, великий арсенал автентичної зброї, зручну систему прокачування персонажів та найсильніших босів. Відкритий ігровий світ розвивається залежно від дій героя, який може суворо дотримуватися сюжетних місій або віддавати перевагу додатковим завданням. Відмінною рисою «Витоків» стало безліч побічних завдань. Кожен квест є невеликою історією і дозволяє заробити нагороди: рідкісна зброя, окуляри досвіду, додаткові характеристики. Бойові завдання надають майже повну свободу дій. Персонаж здатний вбити ворога стрілою з лука, за допомогою прихованого клинка чи бомб. Виявити супротивників допоможе ручний орел Сену. Кожне завдання розповідає про культуру та побут Стародавнього Єгипту, а за основу локацій взято реальні історичні пам'ятки. Крім битв, ассасин бере участь у полюванні, гладіаторських боях та гонках на колісницях, досліджує гробниці фараонів. У набір увійшов Deluxe Pack, який включає нове завдання, унікальне спорядження, елементи зовнішнього вигляду та 3 очки здібностей.

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Assassin's Creed: Origins / Витоки - Gold Edition (Ключ Xbox) Регіон Аргентина, 1539339291, Ubisoft, Ігри для Xbox One | Series X/S

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×