Assassin´s Creed: Origins / Витоки (Ключ Xbox One) регіон Аргентина

Артикул: 1324561809
Виробник: Ubisoft

288грн.

Скорочений опис

З чого почалося Братство ассасинів Піраміди, пустелі, давні письмена та артефакти чекають на героїв Assassin's Creed Origins. Події цієї частини відбуваються у Стародавньому Єгипті та присвячені витокам Братства ассасині... Читати далі...

З чого почалося Братство ассасинів

Піраміди, пустелі, давні письмена та артефакти чекають на героїв Assassin's Creed Origins. Події цієї частини відбуваються у Стародавньому Єгипті та присвячені витокам Братства ассасинів. Екшен отримав оновлену бойову механіку, великий арсенал автентичної зброї, зручну систему прокачування персонажів та найсильніших босів. Відкритий ігровий світ розвивається залежно від дій героя, який може суворо дотримуватися сюжетних місій або віддавати перевагу додатковим завданням.

Відмінною рисою «Витоків» стало безліч побічних завдань. Кожен квест є невеликою історією і дозволяє заробити нагороди: рідкісна зброя, окуляри досвіду, додаткові характеристики. Бойові завдання надають майже повну свободу дій. Персонаж здатний вбити ворога стрілою з лука, за допомогою прихованого клинка чи бомб. Виявити супротивників допоможе ручний орел Сену.

Кожне завдання розповідає про культуру та побут Стародавнього Єгипту, а за основу локацій взято реальні історичні пам'ятки. Крім битв, ассасин бере участь у полюванні, гладіаторських боях та гонках на колісницях, досліджує гробниці фараонів. У набір увійшов Deluxe Pack, який включає нове завдання, унікальне спорядження, елементи зовнішнього вигляду та 3 очки здібностей.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Assassin's Creed: Origins / Витоки (Ключ Xbox One) регіон Аргентина, 1324561809, Ubisoft, Ігри для Xbox One | Series X/S

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×