Assassin´s Creed Rogue (Ключ Uplay) для ПК

В наявності
Артикул: 1207762836
Виробник: Ubisoft

245грн.

Скорочений опис

Відмовтеся від Кредо і станьте першим мисливцем на Ассасін! Вже кілька років поспіль Ubisoft радують нас чудовими іграми про братерство Ассасін. За цей час ми встигли познайомитися з Альтаїром, Еціо, Коннором та розв'язн... Читати далі...

Відмовтеся від Кредо і станьте першим мисливцем на Ассасін! Вже кілька років поспіль Ubisoft радують нас чудовими іграми про братерство Ассасін. За цей час ми встигли познайомитися з Альтаїром, Еціо, Коннором та розв'язним піратом Едвардом Кенуеєм. Але чи задавалися ви колись питанням, хто тамплієри насправді і чим вони займаються за лаштунками історії? Assassin's Creed: Rogue розповість гравцям цю темну сторону Assassin's Creed. Північна Америка. Надворі XVIII століття. На тлі хаосу та насильства Північноамериканської війни молодий та відважний ассасин Шей Патрік Кормак розчаровується у своєму світогляді та залишає братерство ассасинів після трагічних наслідків своєї останньої місії. Його зрадили. Тепер ті, кого він зовсім недавно вважав за своїх братів, стануть жертвами його прихованого клинка. Assassin's Creed: Rogue - це найпохмуріший розділ в історії Assassin's Creed. Гравці стануть свідками перетворення переконаного ассасина на одного з найжорстокіших мисливців на собі подібних. Перейшовши на бік Тамплієрів, Шей обзавівся новими бойовими примочками, наприклад, смертоносною гвинтівкою для ближнього та далекого бою та покращеним орлиним зором. Отримайте більше сили та станьте першим мисливцем на ассасинів, вирішивши купити ключ Assassin's Creed: Rogue!

Активация - Uplay

1. Скачайте и установите на свой компьютер специальную программу Uplay (сайт http://uplay.ubi.com/):
http://static3.cdn.ubi.com/orbit/launcher_installer/UplayInstaller.exe

2. Запустите Uplay.

3. Зайдите в уже существующий аккаунт или зарегистрируйте новый.

4. На верхнем горизонтальном меню выберите пункт "ИГРЫ" и нажмите кнопку "Активировать продукт".

5. В появившемся окне "Активация продукта" введите ключ активации игры в поле ввода. Проверьте правильность ввода и нажмите кнопку "OK".

6. Cистема Uplay покажет вам какую игру вы собираетесь активировать. Если вы согласны, то нажимайте "Активировать".

7. Игра была активирована и добавлена в вашу библиотеку аккаунту Uplay (Юплей).

8. Чтобы скачать и установить саму игру - нажмите на картинку игры в списке ваших игр и выберите "Скачать игру".

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Assassin's Creed Rogue (Ключ Uplay) для ПК, 1207762836, Ubisoft, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×