Assassin´s Creed Syndicate (Ключ Uplay) для ПК

В наявності
Артикул: 1207761264
Виробник: Ubisoft

255грн.

Скорочений опис

О чудовий новий світ! У серії Assassin's Creed ми простежили за століттями світової історії. З кожною новою частиною сеттинг ігор рухався дедалі ближче до теперішнього часу. І ось настав той день! Вперше в Assassin's Cre... Читати далі...

О чудовий новий світ! У серії Assassin's Creed ми простежили за століттями світової історії. З кожною новою частиною сеттинг ігор рухався дедалі ближче до теперішнього часу. І ось настав той день! Вперше в Assassin's Creed: Syndicate гравці стануть свідками початку нової ери, де технології змінили життя мільйонів людей. Лондон. Надворі 1868 рік. У світі прогриміла індустріальна революція, що дала старт епосі неймовірних винаходів та немислимих раніше технологій, які перевернули звичний побут мільйонів людей. Вчені, підприємці, творці та прості робітники, натхненні новими можливостями, прямують до Лондона з надією стати частиною нового світу, який не підвладний королям, імператорам, політикам та священикам. Однак не всім чудовий новий світ припав до душі. Робітники живуть у злиднях, нічим не відрізняючись від рабів, у той час як їхні «господарі» почують на лаврах і купаються в грошах. Представники нижчого класу, незадоволені своїм становищем, об'єднуються у угруповання, щоб розпочати боротьбу своє майбутнє. І до них приєднуються Ассасіни. Конфлікт таємного братства Ассасінов та Тамлієрів перейшов на абсолютно новий рівень. Ви зможете використовувати у своїх битвах новітні технології та сучасні види зброї, підніматися на будівлі за лічені секунди, потай проникати у лігво ворогів та розвивати свою банду, щоб підпорядкувати собі злочинний світ Лондона. Вперше в історії серії гравець зможе вибрати одного з двох головних героїв, які категорично відрізняються один від одного стилем ведення бою, переміщенням та навичками: зухвалий та відважний Джейкоб Фрай стане фаворитом серед любителів помахати кулаками або тиха та рішуча Іві Фрай ідеально підійде для потайного прохання. Приєднуйтесь до братства Ассасінів і зміните світ на краще!

Активация - Uplay

1. Скачайте и установите на свой компьютер специальную программу Uplay (сайт http://uplay.ubi.com/):
http://static3.cdn.ubi.com/orbit/launcher_installer/UplayInstaller.exe

2. Запустите Uplay.

3. Зайдите в уже существующий аккаунт или зарегистрируйте новый.

4. На верхнем горизонтальном меню выберите пункт "ИГРЫ" и нажмите кнопку "Активировать продукт".

5. В появившемся окне "Активация продукта" введите ключ активации игры в поле ввода. Проверьте правильность ввода и нажмите кнопку "OK".

6. Cистема Uplay покажет вам какую игру вы собираетесь активировать. Если вы согласны, то нажимайте "Активировать".

7. Игра была активирована и добавлена в вашу библиотеку аккаунту Uplay (Юплей).

8. Чтобы скачать и установить саму игру - нажмите на картинку игры в списке ваших игр и выберите "Скачать игру".

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Assassin's Creed Syndicate (Ключ Uplay) для ПК, 1207761264, Ubisoft, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×