Assassin´s Creed: Valhalla (Аккаунт Xbox One) Регіон Аргентина

Виробник: Ubisoft

280грн.

Скорочений опис

Стати легендарним та войовничим вікінгом, вирощеним на історіях про битви та славу. Влаштовуйте набіги на ворогів, відбудовуйте своє поселення і нарощуйте політичний вплив, щоб заслужити своє місце серед богів у Вальхалл... Читати далі...

Стати легендарним та войовничим вікінгом, вирощеним на історіях про битви та славу. Влаштовуйте набіги на ворогів, відбудовуйте своє поселення і нарощуйте політичний вплив, щоб заслужити своє місце серед богів у Вальхаллі. Просунуті рольові механіки дозволять вам розвивати свого персонажа та впливати на світ навколо вас. Кожне ваше рішення, від укладання політичних спілок та продумування бойової стратегії до вибору відповідей у системі діалогів та покращення спорядження, вплине на ваш шлях до слави. Будуйте та покращуйте будівлі, серед яких казарми, кузні, тату-салони та багато іншого, щоб розширити своє поселення. Приймайте нових людей у свій клан і пройдіть свій шлях вікінгу. Ігри: Нападайте на фортеці саксів. Воюйте двома видами зброї одночасно. Випробуйте себе в битвах проти найрізноманітніших супротивників. Розвивайте персонажа з кожним вибором. Вивчіть відкритий світ від берегів Норвегії до королівств Англії. Розвивайте селище клану. Активація - Xbox Live Активація через браузер: Якщо у вас є обліковий запис Xbox Live, просто увійдіть до вашого облікового запису Xbox і введіть 25-значний код активації продукту. Якщо у вас немає облікового запису Xbox Live — пройдіть на live.xbox.com і, дотримуючись інструкцій на сайті, створіть новий обліковий запис. Потім увійдіть до вашого облікового запису Xbox і введіть 25-значний код активації продукту. Щоб активувати продукти, призначені для Xbox One: Переконайтеся, що ввімкнено обліковий запис Microsoft, для якого ви бажаєте активувати код. На головній сторінці прокрутіть вліво та виберіть піктограму Магазин. У центрі екрана Магазин Xbox виберіть Активувати код. Введіть свій 25-значний код передоплати та виберіть Підтвердити.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Assassin's Creed: Valhalla (Аккаунт Xbox One) Регіон Аргентина, 1321826112, Ubisoft, Ігри на Xbox One Series X/S (акаунті)

Вітаємо, чим можемо допомогти?
×