Assetto Corsa Competizione (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Виробник: 505 Games

610грн.

Скорочений опис

Assetto Corsa Competizione - Нова відеогра, випущена самим чемпіонатом Blancpain GT Series.Визначна якість симуляції дозволяє відчути атмосферу гонок FIA GT3 і вступити в боротьбу проти офіційних пілотів на автомобілях т... Читати далі...

Assetto Corsa Competizione - Нова відеогра, випущена самим чемпіонатом Blancpain GT Series.

Визначна якість симуляції дозволяє відчути атмосферу гонок FIA GT3 і вступити в боротьбу проти офіційних пілотів на автомобілях та трасах реального чемпіонату, відтворених у грі з неперевершеною точністю.

З фантастичним рівнем реалізму Assetto Corsa Competizione пропонує формати спринту, гонки на витривалість і 24-годинний гонки - в режимі як одиночної, так і розрахованої на багато користувачів гри.

В Assetto Corsa Competizione буде представлено чемпіонат Blancpain GT Series сезону 2018 року. Гра також включатиме сезон 2019 року, який очікується як безкоштовне доповнення влітку 2019 року.

Завдяки досвіду студії KUNOS Simulazioni гра Assetto Corsa Competizione використовує всі можливості движка Unreal Engine 4 для створення реалістичних погодних умов та графіки, нічних перегонів та анімації з технологією захоплення руху. Все це дозволяє задати нові стандарти реалізму та занурення для гоночних симуляторів, у тому числі завдяки покращеній моделі аеродинаміки та поведінки шин.

Assetto Corsa Competizione ставить за мету просування кіберспорту. Гра запропонує новий підхід до дизайну перегонів та дозволить учасникам відчути себе в самому серці чемпіонату Blancpain GT Series за кермом Ferrari, Lamborghini, McLaren та інших престижних гоночних автомобілів, кожен з яких відтворено з визначною увагою до деталей.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Assetto Corsa Competizione (Ключ Steam) для ПК, Card-8037, 505 Games, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×