Assetto Corsa: Ultimate Edition (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Виробник: Electronic Arts

400грн.

Скорочений опис

Assetto Corsa створена для тих, хто хоче випробувати реальний досвід водіння та насолодитися правдоподібністю продуманих до дрібниць трас та машин. Гра заслужено позиціонується як «Ваш гоночний симулятор», і заслужила ві... Читати далі...

Assetto Corsa створена для тих, хто хоче випробувати реальний досвід водіння та насолодитися правдоподібністю продуманих до дрібниць трас та машин. Гра заслужено позиціонується як «Ваш гоночний симулятор», і заслужила від профільної преси звання «Найреалістичніші перегони наших днів».

Гра була розроблена студією Kunos Simulazioni, яка створює професійні симулятори для світових автовиробників та реальних гоночних команд, а їхній офіс знаходиться прямо на знаменитій трасі Валлелунга.

Наявність різних режимів гонок, як в одиночному, так і розрахованому на багато користувачів режимі дозволяє гравцям персоналізувати свій досвід і налаштовувати автомобіль відповідно до свого гоночного стилю.

Ключові особливості:

  • Більш ніж 90 доступних автомобілів, змодельованих спільно з найвідомішими автовиробниками.

  • Легендарні траси, серед яких Silverstone Circuit, Monza та Nürburgring-Nordschleife. Кожна створена за допомогою унікальної технології лазерного сканування.

  • Реалістичність та фізична точність створюють новий вимір машин та трас.

  • Доступні для вибору режими гонки включають режим кар'єри та цілий набір спеціальних подій. Повною мірою настроювані однокористувацький і розрахований на багато користувачів режими.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Assetto Corsa: Ultimate Edition (Ключ Steam) для ПК, Card-8246, Electronic Arts, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×