Battlefield 1 – Revolution Edition (Ключ Origin) для ПК

В наявності
Артикул: 1197478554
Виробник: Electronic Arts

680грн.

Скорочений опис

Бруд. Кіпіть. 1917-й. Серія Battlefield є яскравим представником жанру шутерів від першої особи з акцентом на мережеву складову. За час свого існування гравцям довелося воювати у різні епохи: як у минулому, так і у майбу... Читати далі...

Бруд. Кіпіть. 1917-й. Серія Battlefield є яскравим представником жанру шутерів від першої особи з акцентом на мережеву складову. За час свого існування гравцям довелося воювати у різні епохи: як у минулому, так і у майбутньому. Але найчастіше йшлося про події добре відомих, як, наприклад, Друга світова війна. Інша річ, що одиниці зверталися до провісника майбутніх катастроф – Першої світової війни. Саме вона стала центровим персонажем Battlefield 1. Розробники по-новому підійшли до подачі сюжету. Тепер у грі немає вираженої одиночної кампанії. Її місце зайняв ряд якісно поставлених епізодів, кожен з яких зачіпає військові події та дозволяє побачити театр бойових дій з різних боків. Тим не менш, кампанія в Battlefield 1 є ефектною розминкою перед справжніми битвами у мультиплеєрі. Battlefield 1 – це насамперед мережна гра. Мультиплеєр проекту включає кілька класичних режимів та безліч карт. Вам належить боротися як землі, і повітрі; воювати у ролі піхотинця чи керувати бойовою технікою. Розробники дбайливо відтворили у грі зброю, екіпірування та техніку епохи Першої світової війни, а завдяки новому движку реалізм побаченого не відрізнити від реальності. BATTLEFIELD 1 - REVOLUTION EDITION включає повне видання гри з усіма доповненнями та косметичними предметами. Боріться у наймасштабнішому конфлікті ХІХ століття. Напишіть свою історію у Battlefield 1.

Активация - Origin

Активация на платформе Origin:

1. Зарегистрируйтесь на сайте https://connect.origin.com/ea/create

2. Пройдите по ссылке http://www.origin.com/download, скачайте и установите EA "Origin" manager.
Это программа, которая будет управлять активацией и загрузкой.

3. Запустите EA "origin" и на закладке "Активация" введите купленный ключ.

4. Войдите в систему, используя адрес электронной почты и пароль, указанные
при регистрации на сайте ЕА. Если вы еще не зарегистрированы на этом сайте, то создайте новую учетную запись.

5. Скачайте дистрибутив

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Battlefield 1 – Revolution Edition (Ключ Origin) для ПК, 1197478554, Electronic Arts, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×