Battlefield 3: Aftermath (Ключ Origin) для ПК

В наявності
Виробник: Electronic Arts

90грн.

Скорочений опис

Випробуйте новий вид міських боїв. Непередбачуваний ландшафт, найскладніша ситуація - щоб вижити, вам і вашій команді доведеться пристосуватися. Aftermath – одне з п'яти доповнень, включених до складу Battlefield 3 Premi... Читати далі...

Випробуйте новий вид міських боїв. Непередбачуваний ландшафт, найскладніша ситуація - щоб вижити, вам і вашій команді доведеться пристосуватися. Aftermath – одне з п'яти доповнень, включених до складу Battlefield 3 Premium. Якщо ви вже маєте Battlefield 3 Premium, ви автоматично отримаєте доступ до цього контенту.

Основні особливості:

  • Використовуйте особливості ландшафту, щоб отримати тактичну перевагу. Переміщайтеся серед руїн та уламків, шукайте нові укриття та шляхи проходу. Тріщини, будівлі, що обрушилися, і уламки дають вам нові можливості зайти ворогові у фланг.
  • Винахідливість плюс вогнева міць. Отримайте додаткову підтримку від модифікованого десантного транспорту та цивільних машин, пристосованих для маневрування серед міських руїн – і не припиняйте при цьому обстрілювати ворога.
  • Доступ до нових функцій та ексклюзивних можливостей. Зіграйте в новому ігровому режимі, спробуйте нові завдання та відкрийте нові досягнення та жетони.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Battlefield 3: Aftermath (Ключ Origin) для ПК, Card-8097, Electronic Arts, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×