Battlefield 3: Close Quarters (Ключ Origin) для ПК

В наявності
Виробник: Electronic Arts

150грн.

Скорочений опис

Close Quarters – новий додаток Battlefield 3 для командної гри в умовах ближнього бою. Чарівні сутички піхоти Close Quarters посилені безпрецедентним руйнуванням у високій якості, новими можливостями гри, новою зброєю та... Читати далі...

Close Quarters – новий додаток Battlefield 3 для командної гри в умовах ближнього бою. Чарівні сутички піхоти Close Quarters посилені безпрецедентним руйнуванням у високій якості, новими можливостями гри, новою зброєю та перевіркою на витривалість.
У Close Quarters всі руйнування реалізуються з високою чіткістю (HD). Щоб швидше дістатися супротивника, гравці можуть знищувати все навколо, спостерігаючи результат своїх дій у вигляді кам'яних та інших уламків, що розкидані всюди.
Тісний дизайн рівнів Close Quarters і безліч можливостей для вертикального геймплею змушують гравця вичавлювати максимум зі своїх умінь (якщо ж, звичайно, він хоче залишитися живим у цьому театрі військових дій).

Основні особливості DLC Battlefield 3: Close Quarters:
- У Close Quarters Ви поринаєте в шалену і нещадну сутичку піхотинців!
- У Close Quarters Ви повинні завжди бути в русі і оглядатися, тому що смерть може з'явитися з будь-якого кута і будь-якої миті!
- У Close Quarters Вам можна зруйнувати все навколо! Абсолютно всі! У HD!
- У Close Quarters ви заробляєте нову зброю, яку потім зможете використати в основній грі!
- У Close Quarters Виконуючи завдання, ви отримуєте нові жетони!
- Грайте в Close Quarters по-новому, реалізуйте і змішуйте командні тактики, вчіться моментально реагувати на обстановку, що постійно змінюється, навколо вас!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Battlefield 3: Close Quarters (Ключ Origin) для ПК, Card-8096, Electronic Arts, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×