Battlefield 3 (Origin)

В наявності

315грн.

Скорочений опис

Розширене видання гри, включає в себе: Ліцензійна версія гри Battlefield 3; Доповнення Physical Warfare Pack: ручний кулемет TYPE-88 LMG, дробовик DAO-12, патрони СПЕ (стрілоподібні вражаючі елементи) для дробовика DAO-... Читати далі...

Розширене видання гри, включає в себе:

  • Ліцензійна версія гри Battlefield 3;
  • Доповнення Physical Warfare Pack: ручний кулемет TYPE-88 LMG, дробовик DAO-12, патрони СПЕ (стрілоподібні вражаючі елементи) для дробовика DAO-12, пламегаситель для снайперської гвинтівки SKS;
  • Dog Tags - десять варіантів дизайну індивідуального жетона бійця;
  • Specact Kit - набір з восьми камуфляжів, що дозволяє персоналізувати бійців.

Battlefield 3 залишає далеко позаду всіх своїх конкурентів і йде у відрив завдяки потужностям нового ігрового движка Frostbite 2 від компанії DICE. Чудова кінематографічна графіка, локації неймовірних масштабів, тотальна руйнація об'єктів, динамічний звук і реалістична анімація - це і є новий Battlefield 3. Відчуйте поле бою, як ніколи раніше - свист куль над головою, рушаться стіни, вибухи, що збивають Вас з ніг. Вам належить придбати ключ Battlefield 3 і стати елітою морської піхоти США і зануритися в небезпечні завдання по всьому світу, включаючи Париж, Тегеран і Нью-Йорк. А чудовий мережевий режим не дасть занудьгувати після проходження одиночної кампанії!

Особливості гри:

  • Строго за традицією, як серцевини Battlefield 3 виступають все ті ж ненаглядні розраховані на багато користувачів битви, розраховані на 64 гравця (для PC версії) і прикрашені різноманітною технікою, включаючи і реактивні літаки, і великовагові танки. На другому місці йде одиночна кампанія, де нам віддана роль американського піхотинця, і кооператив для віддають перевагу працювати в команді бійців.
  • Головним достоїнством Battlefield 3 повинен стати новий движок - могутній Frostbite 2. Він забезпечить просто небувалий рівень разрушаємості, освітлення всіх перетворених на руїни будівель і фізичної правдоподібності на пару з реалістичною анімацією і звуком, закладає своїми вибухами вуха. Все як в реальному бою! Розібрати на цеглинки можна буде будь-яку стінку, так що вибирати укриття в BF3 потрібно з головою на плечах. Інакше скоро цієї голови ви можете не дорахуватися.
  • Театри військових дій будуть охоплювати всі основні регіони світу - США, Близький Схід і Європу. Карти тут варіюються в межах від дуже тісних урбаністичних вуличок Парижа, Тегерана і Нью-Йорка, де потрібно дуже уважно вдивлятися у вікна, і аж до великих відкритих просторів, за якими не гріх вдарити автопробігом на підвернувся бронетранспортері. Всі види техніки в Battlefield 3 залишилися на місці - тут є і повітряні машини, і наземні, і морські.

Активація:
1. Скачайте і встановіть програму Origin. ( Http://www.origin.com/download )
2. Запуск Origin.
3. Виберіть мову інтерфейсу і місце, куди буде встановлена гра.
4. Перейдіть в розділ "Origin-Налагодження та управління".
5. Виберіть пункт "Активувати код продукту".
6. Введіть ключ, отриманий після оплати.
7. Після активації гри з'явиться закладка з вашим профілем і списком активованих ігор.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!