Battlefield V: Standard Edition (Ключ Xbox One) регіон Аргентина

В наявності
Артикул: 1324581056
Виробник: Electronic Arts

315грн.

Скорочений опис

Стара війна, нові правила Battlefield – це окремий світ військових симуляторів. Кожна частина привнесла до серії щось нове. Серія Battlefield практично завжди визначала розвиток шутерів на роки вперед. Battlefield V не с... Читати далі...

Стара війна, нові правила

Battlefield – це окремий світ військових симуляторів. Кожна частина привнесла до серії щось нове. Серія Battlefield практично завжди визначала розвиток шутерів на роки вперед. Battlefield V не стала винятком.

Події п'ятої частини перенеслися у страшні роки Другої світової війни. Як і в Battlefield 1, у грі є якісно зрежисована кампанія, яка складається з декількох епізодів за різні сторони конфлікту. Протягом кількох годин разом із героями ви вчитеся азам гри, щоб після закінчення сюжету з головою поринути у мультиплеєр.

Battlefield V – це насамперед мультиплеєрна гра. На вас чекає безліч режимів, серед яких місцева "королівська битва" - режим "Вогненний шторм", а також типові захоплення точок, командний бій, наземні битви та битви у повітрі. Розробники детально підійшли до питання зброї, екіпіровки та техніки – все у грі якісно анімовано та озвучено.
Battlefield V порадує великою кількістю карт із місткістю до 64 гравців, епічними битвами із застосуванням техніки та фантастичною графікою на рівні голлівудських блокбастерів. Розробники активно розвивають гру та з кожним безкоштовним сезоном додають нові карти, зброю, екіпірування та сторони конфлікту. Візьміть участь у грандіозній трагедії XX століття і поміняйте перебіг історії в Battlefield V.

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Battlefield V: Standard Edition (Ключ Xbox One) регіон Аргентина, 1324581056, Electronic Arts, Ігри для Xbox One | Series X/S

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×