BioShock: The Collection (Ключ Xbox) Регіон Аргентина

Артикул: 1539471737
Виробник: 2K Games

210грн.

Скорочений опис

Підводна одіссея в новому виконанні Оновлене зібрання BioShock включає дилогію легендарних шутерів про підводну пригоду в місті Восторг. Така собі Атлантида під соусом стимпанку стане прекрасною, але похмурою декорацій н... Читати далі...

Підводна одіссея в новому виконанні Оновлене зібрання BioShock включає дилогію легендарних шутерів про підводну пригоду в місті Восторг. Така собі Атлантида під соусом стимпанку стане прекрасною, але похмурою декорацій неймовірним подіям двох частин гри з різницею в 10 років. Ми можемо побачити не тільки розвиток геймплею, механіки та персонажів, але й розвиток цього «мегаполісу на дні моря», побачити на власні очі його найгірші та найкращі роки. Побудований мільярдером Ендрю Райаном, таємне місто, приховане від людських очей товстої води, мало стати притулком для наукової та культурної інтелігенції з усього світу для того, щоб їхні таланти не були застосовані для створення страшних знарядь вбивства та військового контролю, таких, як атомні бомби . І перші роки існування все складалося саме так: Захват був місцем для вільнодумних громадян, міні-утопія зі своїм зведенням законів та стилем життя. Однак через повну замкнутість від зовнішнього світу та відсутність найменших натяків на релігійні та політичні організації, органи контролю (армії, поліції) у місті швидко виник великий чорний ринок, що контролювався гангстерами. І тут розпочалися чорні дні. «Чарівна» тварина, молюсок, що виліковує всі поранення та захворювання, знайдений у глибинах поблизу міста, зводив людей з розуму і підпорядковував своїй волі. Страшно уявити, які цілі може переслідувати давню істоту без норм та моралі. Вижили й непідлеглі замкнулися у своїх будинках, забарикадувалися і перестали навіть показувати носа на вулиці. Захоплення заполонили страшні істоти, що мутували, колишні художники, вчені та інженери. Утопія перетворилася на постапокаліптичну пустку: порожні будинки, порожні лабораторії, порожні вулиці.

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: BioShock: The Collection (Ключ Xbox) Регіон Аргентина, 1539471737, 2K Games, Ігри для Xbox One | Series X/S

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×