BLASPHEMOUS

В наявності

140грн.

Скорочений опис

Розробники з італійської компанії The Game Kitchen створили піксельний шедевр і назвали його Blasphemous. Це напружений екшен-платформер, який має настільки похмуру атмосферу, що вона засмоктує в світ кошмарів і не відп... Читати далі...

Розробники з італійської компанії The Game Kitchen створили піксельний шедевр і назвали його Blasphemous. Це напружений екшен-платформер, який має настільки похмуру атмосферу, що вона засмоктує в світ кошмарів і не відпускає до самого кінця!

За сюжетом, землі Квстодіі з її місцевими жителями захопило страшне прокляття, всьому виною виявився правлячий Верховний Понтифік. Вражений скверною, він перетворився в дерево. Воно росло, пускаючи коріння куди тільки можна, а засохлі воно горіло 90 днів і ночей, поки не залишилася величезна гора праху, на якій стояв трон того самого понтифіка. Бажають зайняти його місце, тонули в попелі, а виходили з нього вже збоченими тварюками.

Головним героєм став Розкаюваний - єдиний вижив в цій темній війні. Але він виявився замкненим в нескінченному циклі смерті і відродження. Тільки діставшись до причини всіх мук, він зможе знайти спосіб врятувати світ, інакше, рідні землі назавжди поглине темрява. Вам належить досліджувати прокляту всесвіт, де править збочена релігія, яка загрузла в таємниці. Нещадно розправляйтеся з монстрами і босами, так як вони завжди готові вас розірвати. Але пам'ятайте про реліквії і молитви, вони закличуть небесні сили на допомогу. Підніміть меч, і поверніть в світ спокій і справедливість!

Автори Blasphemous з любов'ю промальовували всі пікселі вручну, перетворюючи одну картинку у великий всесвіт, з нелінійними рівнями і страхітливою атмосферою. Хто готовий кинути виклик своїм страхам і покласти край жорстокому проклятью?

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!