Blood Bowl 2 (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Виробник: Focus

100грн.

Скорочений опис

Продовження відеоігрової адаптації знаменитої настільної стратегії, що об'єднала американський футбол і фентезійний всесвіт Warhammer. Залишаючись вірною основною концепцією оригінальної Blood Bowl, яка принесла їй велич... Читати далі...

Продовження відеоігрової адаптації знаменитої настільної стратегії, що об'єднала американський футбол і фентезійний всесвіт Warhammer.

Залишаючись вірною основною концепцією оригінальної Blood Bowl, яка принесла їй величезний успіх, друга частина виводить гру на новий рівень якості. Спеціально розроблений графічний двигун дозволив значно покращити візуальну складову. Повністю перероблена анімація та динамічна камера роблять матчі набагато видовищнішими і напруженішими, ніж раніше, а влучні та дотепні коментарі Джима Джонсона та Боба Біффорда розжарюють атмосферу до краю.

Blood Bowl 2 пропонує захоплюючу сюжетну кампанію, в якій вам належить очолити команду «Рейкланд Ріверз» і допомогти їй повернути свою втрачену славу. У режимі ліги, доступному як для одиночної, так і для розрахованої на багато користувачів гри, ви отримаєте статус головного тренера Blood Bowl, і вам доведеться взяти на себе управління власним клубом, командою і навіть цілим стадіоном.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Blood Bowl 2 (Ключ Steam) для ПК, Card-8128, Focus, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×