Borderlands 3: Ultimate Edition (Ключ Xbox) Регіон Аргентина

Артикул: 1539538309

820грн.

Скорочений опис

Версія Borderlands 3 для Xbox One включає цифрове оновлення для Xbox Series X|S! На Xbox Series X ви зможете насолоджуватися грою в роздільній здатності 4K з частотою до 60 кадрів в секунду як в одиночному, так і в режим... Читати далі...

Версія Borderlands 3 для Xbox One включає цифрове оновлення для Xbox Series X|S! На Xbox Series X ви зможете насолоджуватися грою в роздільній здатності 4K з частотою до 60 кадрів в секунду як в одиночному, так і в режимі мережі. А ще можна покликати друзів у гості та разом дати бій ворогам у режимі розділеного екрану, що підтримує до 4 гравців. Всіми улюблений «шутер з лутом» повертається, щоб порадувати вас базиліонами забійних стволів і новою пригодою! Вам належить підкорити небачені світи, граючи за одного з чотирьох нових шукачів Сховища - нереально крутих перців, у кожного з яких унікальні навички, здібності і модифікації. Діючи наодинці або в компанії друзів, ви повинні будете дати бій запеклим противникам, нагріти більше трофеїв і врятувати свій будинок від безжальних психопатів, які очолюють найнебезпечнішу секту в галактиці. ДАХОВИЙ ПРИГОД Ви повинні завадити близнюкам Каліпсо об'єднати бандитські клани і підім'яти під себе галактику. Тільки у вас, безбаштового шукача Сховища, знайдуться союзники та арсенал, достатній, щоб завалити цих гадів. ВАШ ГЕРОЙ, ВАШ СТИЛЬ Ви зможете перетворитися на одного з чотирьох нових шукачів Сховища, у кожного з яких унікальні здібності, багатий вибір навичок та незліченні модифікації. Шукачі Сховища та поодинці грізна сила, але разом вони просто нестримні. Вбивай і підбирай До ваших послуг безліч різноманітних стовбурів і гаджетів, і кожна сутичка обіцяє нову гору трофеїв. Гармати з автономними протикульовими щитами? В наявності. Гвинтівки, що здатні генерувати вогнедишні вулкани? Само собою. Зброя, яка відрощує ноги і ганяється за ворогами, вивергаючи лайки? Таке в нас також є. НОВИЙ ФРОНТИР Ви відвідаєте світи за межами Пандори, кожен із своїми неповторними краєвидами та унікальними ворогами. На вас чекають суворі пустелі, зруйновані міста, смертоносні болота – і не лише! СПІЛЬНА ГРА З ВСІМИ Зручностями Ви зможете в будь-який момент об'єднатися в команду по мережі або сісти вдвох на одному екрані, причому не важливий ні рівень персонажа, ні ступінь проходження гри. Розправлятися з ворогами ви всі разом, а ось пожинати плоди перемоги - кожен окремо. Без трофеїв ніхто не залишиться!

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Borderlands 3: Ultimate Edition (Ключ Xbox) Регіон Аргентина, 1539538309, Ігри для Xbox One | Series X/S

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×