Bus Simulator 21 (Ключ на Xbox) Регіон Аргентина

Артикул: 1475585035
Виробник: Stillalive Studios

350грн.

Скорочений опис

Ознайомтеся з найбільшим та найпросунутішим автобусним парком за всю історію серії в Bus Simulator 21. У Bus Simulator 21 на вас чекають 30 ліцензованих автобусів від відомих міжнародних виробників, наприклад, Volvo, Ale... Читати далі...

Ознайомтеся з найбільшим та найпросунутішим автобусним парком за всю історію серії в Bus Simulator 21. У Bus Simulator 21 на вас чекають 30 ліцензованих автобусів від відомих міжнародних виробників, наприклад, Volvo, Alexander Dennis, Scania, BYD, Grande West та Blue Bird, а також вже знайомі з попередніх ігор марки Mercedes-Benz, Setra, IVECO BUS та MAN. Крім того, у вас вперше з'явиться можливість покататися вулицями міста на двоповерховому або електричному автобусі. Відкрийте для себе приголомшливе американське місто Angel Shores та розширену та оновлену версію європейської карти Seaside Valley з минулої гри. Світ Bus Simulator 21 став більш просторим та відкритим. Виконуйте обов'язки водія автобуса і відвідуйте найрізноманітніші області міст — від віддалених промислових районів і розташованих за містом пагорбів до барвистого китайського кварталу, набережної та бізнес-парку. У грі є різні рівні складності та режими на будь-який смак. У Bus Simulator 21 ви матимете можливість не тільки проїхати тисячі кілометрів, але й зайнятися організаційними справами завдяки просунутій системі адміністрування. Плануйте розклад, купуйте та продавайте автобуси, наймайте водіїв або продумуйте ефективні маршрути, які враховуватимуть щоденний пасажиропотік у години пік. Вважаєте за краще не відволікатися на сторонні справи і просто кататися дорогами Bus Simulator 21? Без проблем! Надайте адміністративні завдання самій грі та насолоджуйтесь поїздкою. Повністю пориньте в будні водія автобуса завдяки покращеній графіці та поведінці пішоходів та машин, динамічній зміні часу доби, що впливає на систему годинників пік, а також мінливим погодним умовам. Грайте поодинці або з іншими гравцями, керуйте акуратно і вчасно приїжджайте на зупинки свого маршруту, щоб отримувати за це плату. Користуйтеся зручними функціями на кшталт швидкого переміщення до зупинки, перемотування часу або керування автобусами водіїв ІІ, щоб отримувати ще більше задоволення від гри! Насолоджуйтеся найпросунутішою в серії механікою водіння автобусів на ПК та консолях з Bus Simulator 21!

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Bus Simulator 21 (Ключ на Xbox) Регіон Аргентина, 1475585035, Stillalive Studios, Ігри для Xbox One | Series X/S

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×