Call of Duty: Black Ops 4 (Ключ на Xbox) Регіон Аргентина

Артикул: 1361114746

795грн.

Скорочений опис

Call of Duty®: Black Ops 4 піднімає планку якості: мережеві битви стали як ніколи захоплюючими, але фокус змістився на тактичні рішення. Це абсолютно новий рівень мережевої взаємодії, з багатим вибором нової зброї, карт ... Читати далі...

Call of Duty®: Black Ops 4 піднімає планку якості: мережеві битви стали як ніколи захоплюючими, але фокус змістився на тактичні рішення. Це абсолютно новий рівень мережевої взаємодії, з багатим вибором нової зброї, карт та режимів. Вперше саме мережева гра знаходиться в центрі сюжету: вам належить розкрити глибокий взаємозв'язок усіх фахівців та вивчити їх унікальні прийоми. Завдяки вже знайомій системі створення класів «Вибери 10» та новій категорії спорядження ігровий процес стане гнучкішим за рахунок можливості по-різному посилювати своїх фахівців. Використовуючи на додаток до цього руйнівні серії очок, ви зможете показати себе і поодинці, і у складі нестримної команди. Свято для шанувальників Black Ops Режим «Затемнення» – це грандіозна «королівська битва» на найбільшій карті за всю історію Call of Duty, де вам доведеться воювати з використанням фірмової бойової системи Black Ops та різних видів наземної, морської та повітряної техніки. Світи різних частин Black Ops зіллються воєдино: ви зможете боротися за виживання, граючи за своїх улюблених персонажів у добре знайомих декораціях із всесвіту Black Ops. Три карти для режиму "Зомбі" в перший же день З першого ж дня в Call of Duty: Black Ops 4 будуть доступні відразу три великі історії про зомбі: "IX", "Рейс відчаю" та "Кров мерців". У режимі «Зомбі», представленому в Call of Duty: Black Ops 4, на вас чекають захоплюючі нові пригоди, герої, що запам'ятовуються, продуманий ігровий процес і відмінні «пасхалки».

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Call of Duty: Black Ops 4 (Ключ на Xbox) Регіон Аргентина, 1361114746, Ігри для Xbox One | Series X/S

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×