Call of Duty: Black Ops Cold War (Акаунт Xbox One) регіон Аргентина

В наявності

280грн.

Скорочений опис

У кращих традиціях серії Black Ops, Call of Duty: Black Ops Cold War поєднує елементи поп-культури 1980-х років і пропускає їх через призму теорій змови часів «Холодної війни», де обман та хитрощі стають частиною захоплю... Читати далі...

У кращих традиціях серії Black Ops, Call of Duty: Black Ops Cold War поєднує елементи поп-культури 1980-х років і пропускає їх через призму теорій змови часів «Холодної війни», де обман та хитрощі стають частиною захоплюючої одиночної кампанії. У прямому сіквелі до оригінальної Call of Duty: Black Ops гравцям доведеться зіткнутися віч-на-віч з історичними постатями та несподіваними теоріями, а також взяти участь у битвах у Східному Берліні, В'єтнамі, Туреччині, радянській Москві та інших відомих місцях. У ролі елітних оперативників гравці спробують зупинити змову десятиліття та піти слідом загадкової постаті на ім'я Персей, чия мета полягає у дестабілізації глобального балансу сил та зміні ходу історії. Гравці зможуть використовувати зброю та екіпірування часів Холодної війни не лише в одиночній кампанії, але й у новому поколінні мережевої гри та абсолютно новому Зомбі-режимі.

Call of Duty: Black Ops Cold War - кросплатформна гра з єдиною системою прогресії, яка поєднає фанатів серії з різних платформ різних поколінь. У грі буде також присутня система «бойових перепусток», яка гарантує появу нового безкоштовного контенту після запуску гри, у тому числі різні карти та режими для мережевої гри та Зомбі-режиму та внутрішньоігрові події.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Call of Duty: Black Ops Cold War (Акаунт Xbox One) регіон Аргентина, 1324050263, Ігри на Xbox One Series X/S (акаунті)

Вітаємо, чим можемо допомогти?
×