Call of Duty: Modern Warfare (Аккаунт на Xbox) Регион Аргентина


280грн.

Скорочений опис

Ставки високі як ніколи: гравцям належить стати головними героями захоплюючої саги про події, що зачіпають баланс сил у масштабах усієї планети. Call of Duty®: Modern Warfare® вразить шанувальників вкрай жорстким і натур... Читати далі...

Ставки високі як ніколи: гравцям належить стати головними героями захоплюючої саги про події, що зачіпають баланс сил у масштабах усієї планети. Call of Duty®: Modern Warfare® вразить шанувальників вкрай жорстким і натуралістичним сюжетом, що проливає світло на природу сучасної війни, що змінилася. Розроблена легендарною студією Infinity Ward ця гра стане епічним переосмисленням культової серії Modern Warfare®. Жорстока та драматична поодинока кампанія Call of Duty®: Modern Warfare® виходить за рамки та порушує правила так, як це можливо лише у Modern Warfare®. На гравців чекають захоплюючі таємні операції за участю спецназу різних країн у знаменитих європейських містах та на небезпечних просторах Близького Сходу. Але на цьому історія не закінчується. У Call of Duty®: Modern Warfare®, гравці будуть занурені в захоплюючу історію протягом всієї гри. На вас чекають бездоганно реалізовані режими класичної мережевої гри та різноманітні кооперативні спецоперації, розраховані на будь-які рівні майстерності.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Call of Duty: Modern Warfare (Аккаунт на Xbox) Регион Аргентина, 1324065535, Ігри на Xbox One Series X/S (акаунті)

Вітаємо, чим можемо допомогти?
×