Call of Duty: WWII - Gold Edition (Ключ на Xbox) Регион Аргентина

Артикул: 1360270486
Виробник: Activision

435грн.

Скорочений опис

Call of Duty: WWII достовірно покаже Другу світову війну, представить ігровий процес нового покоління та запропонує три режими: Кампанія, Мережева гра та Спільна гра. Події сюжетної кампанії розгорнуться на європейському... Читати далі...

Call of Duty: WWII достовірно покаже Другу світову війну, представить ігровий процес нового покоління та запропонує три режими: Кампанія, Мережева гра та Спільна гра. Події сюжетної кампанії розгорнуться на європейському театрі військових дій, де на вас чекає абсолютно нова історія, а також нові персонажі, разом з якими ви пройдете найзнаменитіші битви Другої світової. Режим мережевої гри – це повернення до класичних «приземлених» бойових зіткнень на кшталт ранніх випусків Call of Duty. Використовуючи автентичні зразки озброєння та традиційну тактику постійного маневрування, ви винищуватимете противників у різноманітних декораціях, об'єднаних загальною тематикою Другої світової. Режим спільної гри запропонує окрему закінчену історію, сповнену несподіваних та надзвичайно драматичних моментів. Особливості гри Call of Duty: WWII: Грандіозна сюжетна кампанія в антуражі Другої світової війни Call of Duty: WWII оповідає про непорушні узи братерства між звичайними людьми, які борються за свободу у світі, що опинився на межі тиранії. Вам належить відправитися в смертельно небезпечний похід полями кровопролитних битв. Режим сюжетної кампанії запропонує чудову графіку, що забезпечує максимальну реалістичність того, що відбувається на екрані, та захоплюючу кінематографічну подачу, які вже стали фірмовими рисами ігор серії Call of Duty. Реалістичні мережеві битви Змагальний мережевий режим Call of Duty: WWII дозволить брати участь у «приземлених» динамічних сутичках у дусі класичних ігор серії, що відбуваються на найвідоміших полях битв Другої світової. Ви також отримаєте нові можливості для спілкування з друзями та спільнотою Call of Duty. Режим спільної гри в Call of Duty: WWII запропонує окрему закінчену історію. Разом з друзями ви зможете взяти участь у захоплюючій пригоді, повній несподіваних і надзвичайно драматичних моментів.

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Call of Duty: WWII - Gold Edition (Ключ на Xbox) Регион Аргентина, 1360270486, Activision, Ігри для Xbox One | Series X/S

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×