Captain Tsubasa: Rise of New Champions (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1222288490
Виробник: Namco Bandai

360грн.

Скорочений опис

Компанія Bandai Namco продовжує розповідати про свій майбутній футбольний бойовик Captain Tsubasa: Rise of New Champions. Його головний герой, Цубаса Озора, геніальний футболіст із особливими вміннями. Але футбол – справ... Читати далі...

Компанія Bandai Namco продовжує розповідати про свій майбутній футбольний бойовик Captain Tsubasa: Rise of New Champions. Його головний герой, Цубаса Озора, геніальний футболіст із особливими вміннями. Але футбол – справа командна. І це наголошується в новому трейлері. У черговому ролику нам презентували інших футболістів, персонажів Captain Tsubasa. Це Сун Нітта, відомий як «Стрілок-сокіл», брати Татібана, вони ж повітряні акробати, потужний захисник Хіросі Дзіто, «Дикий орел з Арктики» Хікару Мацуяма та «Яростний тигр» Кодзіро Хюга. У сюжетному режимі гри ми маємо довести футбольну команду середньої школи Нанкацу до перемоги в чемпіонаті. При цьому історія змінюватиметься залежно від того, як пройшов черговий матч: подробиці гри будуть відображені у наступних подіях та діалогах. Сюжет гри не точно повторюватиме манга-серію про футболіста Цубаса Озора, який вміє копіювати прийоми інших гравців. Хоча загальна канва подій залишиться незмінною, нас чекає багато несподіваних поворотів.

Активация - Steam

  • Если не установлен Steam клиент, скачайте и установите его - Steam

  • Войдите в свой аккаунт Steam или зарегистрируйте новый, если у вас его еще нет.

  • Перейдите в раздел «Мои игры» и выберите там «Активировать через Steam».

  • Введите ключ активации.

  • После этого игра отобразится в списке, и вы сможете скачать игру.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Captain Tsubasa: Rise of New Champions (Ключ Steam) для ПК, 1222288490, Namco Bandai, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×