Car Mechanic Simulator 2015: Gold Edition (Steam Gift) для ПК

В наявності

190грн.

Скорочений опис

Приголомшлива, бомбічна гра Car Mechanic Simulator 2015 – це нова, чудова ідея для гарного симулятора. В даному випадку ви отримаєте автосервіс, де зможете ремонтувати транспортні засоби. Цей симулятор надасть вам можлив... Читати далі...

Приголомшлива, бомбічна гра Car Mechanic Simulator 2015 – це нова, чудова ідея для гарного симулятора. В даному випадку ви отримаєте автосервіс, де зможете ремонтувати транспортні засоби. Цей симулятор надасть вам можливість розібрати автомобіль до найдрібніших деталей, що дозволить вам грати та навчатися одночасно. Ця гра сподобається всім любителям автомобілів і тим, хто хоче за гарною грою дізнатися більше про ремонт транспорту. Ця гра перенесе вас у світ автосервісу, вигаданий розробниками команди Red Dot Games. Тепер ви господар найкращого та успішного в місті автосервісу, який ремонтує та стильно тюнінгує машини. Замовлень буде багато, але пам'ятайте, що результат має бути відмінним.
Сюжет
Кожен геймер може скачати торрент безпосередньо з нашого безкоштовного ігрового сайту, може повною мірою відчути себе професійним автомеханіком. Відразу з назви зрозуміле завдання, яке ставиться перед гравцем – це ремонт автомобілів. Всі події відбуваються в майстерні, яка обладнана за останнім словом техніки. У грі перед вами постане найширший ряд автомобілів, у кожного з яких свої особливості та поломки. Саме тому вам необхідно знайти свій підхід до кожної машини. Гра цікава тим, що дія не обмежуються лише усуненням різноманітних несправностей. Сам персонаж розвивається, набуває нових навичок у ході робіт, це дозволяє йому підвищувати рівень умінь і швидше справлятися з деякими завданнями, на які спочатку йшло більше часу.
Геймплей
Гравець виступає в ролі автомеханіка, у нього є автомайстерня та тюнінг ательє. Для отримання замовлення необхідно правильно спілкуватися з клієнтами, іноді траплятимуться дуже вимогливі, суворі та неприємні люди. Почнете ви із звичайної заміни коліс або гальмівних дисків, а набравшись досвіду, зможете ремонтувати двигун автомобіля. Багато різних замовлень будуть надходити не тільки на ремонт автомобілів або пошук несправностей, але і на прокачування тюнінгу. Є різноманітність деталей та запчастин, які можна купити, замовити, відремонтувати, покращити та встановити. Також існує можливість влаштувати перегони на невеликій кільцевій дорозі. Усі місії та завдання виглядають як головоломки з обов'язковими послідовними діями. Кар'єрне зростання та рівень гравця підвищується за рахунок виконання різноманітних замовлень на прокачування або ремонт автомобілів. Для виявлення неполадок у сюжеті гри передбачено навіть тест-драйв. Наприклад: якщо клієнт скаржиться на дивний, незрозумілий звук з-під капота, ви можете сісти за кермо і проїхати кілька кіл по автодрому різними способами, після чого ставите професійний діагноз. А після ремонту, відповідно, проводьте повторний тест-драйв, щоб переконатися в усуненні неполадок. У грі надано магазин автозапчастин, там можна вибрати нові або вживані деталі Звичайно ж, голими руками встановити нові деталі не вдасться, тому в арсеналі гравця буде багато інструментів для роботи. Але іноді доведеться перебирати безліч інструментів для знаходження того заповітного, за допомогою якого можна вирішити проблему і віддати автовласнику відремонтований транспортний засіб.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Car Mechanic Simulator 2015: Gold Edition (Steam Gift) для ПК, Card-8148, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×