Cepheus Protocol (Ключ Steam) для ПК

В наявності

90грн.

Скорочений опис

У Сан-Франциско вирвався на волю вірус Пангу, він перетворює тисячі ні в чому не винних жителів на божевільних чудовиськ, які не відчувають болю і не бояться смерті. З кожною годиною вірус Пангу еволюціонує, породжуючи в... Читати далі...

У Сан-Франциско вирвався на волю вірус Пангу, він перетворює тисячі ні в чому не винних жителів на божевільних чудовиськ, які не відчувають болю і не бояться смерті. З кожною годиною вірус Пангу еволюціонує, породжуючи все більш жахливі мутації з однією-єдиною метою... Поширюватися.

Ви капітан Вінтер, військовий офіцер, що б'ється пліч-о-пліч з Центром епідемічних досліджень і контролю (ЦЕІК). У вашому розпорядженні величезний арсенал і всі ресурси уряду США, і ви разом із ЦЕІК ні перед чим не зупиніться, щоб запобігти поширенню жахливого вірусу Пангу до меж, що виключають стримування — навіть якщо для цього доведеться пожертвувати цілим містом та мільйонами життів.

  • Гра Cepheus Protocol створена під впливом класичних стратегій у реальному часі, таких як Company of Heroes and World in Conflict, а також книги «Світова війна Z».
  • Якщо зможете, вціліть у смертельній сутичці проти безжалісного ворога, який еволюціонує і стає сильнішим з кожним днем.
  • Створюйте спеціалізовані юніти з різноманітних базових елементів, які можна розмістити будь-де на карті типу «Відкритий світ».
  • Воюйте із зараженими вірусом Пангу на чотирьох островах типу «відкритий світ», що включають унікальні складні локації.
  • Виберіть один із трьох бойових рівнів та грайте у стилі, який вам подобається. Кожен рівень має спеціалізовані юніти, спорядження та зброю.
  • Схлестніться з безжалісною ордою заражених, чисельність і сила яких зростає з кожною захопленою територією, і воюйте за контроль над Сан-Франциско.
  • Шукайте Нульову пацієнтку, яка носиться містом, захоплюючи територію. Кожна захоплена зона збільшує її царство, оскільки вірус поширюється та опановує всю органіку.
  • Створіть альянс або об'єднайтеся проти фракцій анархістів і поліції, які виборюють своє існування серед безумства, що охопив Сан-Франциско.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×