Notice: getimagesize(): Read error! in /home/slimtouc/cardmag.in.ua/www/system/storage/modification/catalog/model/tool/image.php on line 14Notice: getimagesize(): Read error! in /home/slimtouc/cardmag.in.ua/www/system/storage/modification/catalog/model/tool/image.php on line 14Notice: getimagesize(): Read error! in /home/slimtouc/cardmag.in.ua/www/system/storage/modification/catalog/model/tool/image.php on line 14 Chivalry 2 (Ключ Xbox) Регіон Аргентина купити в Україні

Chivalry 2 (Ключ Xbox) Регіон Аргентина

В наявності
Артикул: 1376580651

260грн.

Скорочений опис

Лицарська доблесть Блискучі клинки мечів, гострі довгі списи, що пронизують тіла наскрізь, стріли і арбалетні болти, що свистять у повітрі, гуркіт тарана, грізні масивні катапульти, важкі глухі удари булавами по міцних д... Читати далі...

Лицарська доблесть Блискучі клинки мечів, гострі довгі списи, що пронизують тіла наскрізь, стріли і арбалетні болти, що свистять у повітрі, гуркіт тарана, грізні масивні катапульти, важкі глухі удари булавами по міцних дерев'яних щитах, від міцних дерев'яних щитів. На полі битви всі рівні, але перемогти зможуть лише найдостойніші. Як у масштабній облозі замку, так і в благородній лицарській дуелі віч-на-віч. Боріться з честю! Перед вами продовження Chivalry: Medieval Warfare 2012 від канадського розробника Torn Banner Studios. Chivalry 2 - це мультиплеєрний слешер з видом від першої особи про бої середньовічних лицарів. Дія ігор нехай і відбувається у вигаданому всесвіті, проте ніякої магії тут немає. Оточення, архітектура, зброя, обладунки - все це розробники відтворили за образом і подобою реальної середньовічної Європи. Майстерність – запорука перемоги. Не витрачайте енергію на зайві дії, бийте швидко, але точно, щоб не загинути самому. Опиниться в самому центрі запеклої битви і прорубайте свій шлях до слави!

Активация - Xbox Live

Активация через браузер: 

 • Если у вас есть учетная запись Xbox Live — просто войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.
 • Если у вас нет учетной записи Xbox Live — пройдите на live.xbox.com и, следуя инструкциям на сайте, создайте новую учетную запись. Затем войдите в Вашу учетную запись Xbox и введите 25-значный код активации продукта.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox One:

 • Убедитесь, что выполнен вход в учетную запись Microsoft, для которой вы хотите активировать код.
 • На главной странице прокрутите влево и выберите значок Магазин.
 • В центре экрана Магазин Xbox выберите Активировать код.
 • Введите свой 25-значный код предоплаты и выберите Подтвердить.

Для активации продуктов, предназначенных для Xbox 360:

 • Выполните вход в учетную запись Microsoft, для которой необходимо активировать код предоплаты.
 • Нажмите кнопку запуска Guide на геймпаде.
 • Выберите Игры и приложения, а затем выберите Активировать код.
 • Введите 25-значный код предоплаты и выберите Готово.
 • Когда появится запрос, выберите Да, чтобы подтвердить активацию.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Chivalry 2 (Ключ Xbox) Регіон Аргентина, 1376580651, Ігри для Xbox One | Series X/S

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×