Chivalry: Medieval Warfare (Steam Gift) для ПК

В наявності

210грн.

Скорочений опис

Chivalry MW – онлайновий екшен від першої особи. Сюжет розгортається в вигаданій країні Агата, чиї лицарі виступають на захист від сформованого Ордену Масонов, що загрожує поневолити королівство. Що ця гра є? Чивалрі Мед... Читати далі...

Chivalry MW – онлайновий екшен від першої особи. Сюжет розгортається в вигаданій країні Агата, чиї лицарі виступають на захист від сформованого Ордену Масонов, що загрожує поневолити королівство.

Що ця гра є?
Чивалрі Медівал Варфаєр є захоплюючою екшен грою з видом від першої особи, в якій на Вас чекає маса пригод у ролі доблесного лицаря, який б'ється за землі свого короля. У той час як Ви були в поході, боролися на чужоземних землях, на вашу країну напав супротивник, він спалював усі поселення та села на своєму шляху. Тепер, повернувшись із походу, Вам необхідно повернути всі землі свого королівства до останнього клаптика землі. На кожній карті Вам буде дано певну мету, яка представиться Вам у вигляді завдань. Після виконання всіх завдань на карті Ви будете спрямовані на наступну, так крок за кроком Ви повернете всі землі королівства. Кожен із лицарів наділений власними бойовими здібностями та боєукомплектований відповідно до його класу. У грі є більше 41 виду зброї, але на початку гри Вам буде представлено лише мала частина з усього списку. Для придбання інших видів зброї Вам необхідно буде набирати бали під час проходження місій. Чим потужніша зброя Ви захочете, тим більше Вам необхідно набрати балів. А також безліч цікавих моментів чекає на Вас у цій грі, щоб побачити всю красу Вам необхідно купити ліцензійний ключ Chivalry: Medieval Warfare на нашому сайті.

Особливості гри:

  • Декілька різних класів на вибір
  • Багато ігрових режимів
  • Великий вибір зброї
  • Проста кастомізація воїна
  • Відмінний ігровий процес

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Chivalry: Medieval Warfare (Steam Gift) для ПК, Card-813154, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×