Cities: Skylines - Concerts (Ключ Steam) для ПК

В наявності

90грн.

Скорочений опис

Вибір музики в Concerts – це лише початок. Щоб влаштувати справді грандіозне шоу, вам знадобиться звести нові будівлі для розміщення хедлайнерів, організувати продаж квитків, розгорнути рекламні кампанії для розкручуванн... Читати далі...

Вибір музики в Concerts – це лише початок. Щоб влаштувати справді грандіозне шоу, вам знадобиться звести нові будівлі для розміщення хедлайнерів, організувати продаж квитків, розгорнути рекламні кампанії для розкручування груп, оптимізувати бюджети на охорону та зробити багато іншого. Гравцям надається повний контроль над усім: від того, що відбувається на сцені, до закулісся.

Нова музика від ігрових музичних гуртів. NESTOR, Elijha MOTi та Lily La Roux дарують місту свої музичні подарунки: саундтрек Cities: Skylines та онлайн-музику нон-стоп через радіомовлення. Тільки музика та нічого більше!

Нова будівля для фестивалів. Модернізуйте свої фестивальні майданчики, щоб влаштовувати більш грандіозні вистави та вміщати більше глядачів.

Нові будинки для музичних заходів. Познайомте місто з хітами, створивши музичний клуб, розповідайте про майбутні концерти з нової будівлі телерадіомовної компанії та приємно проводьте час у фан-зоні, запасаючись товарами з фірмовою символікою.

Міська підтримка фестивалів. Підтримайте фестивальний рух новими міськими постановами та бюджетними коштами, щоб рекламувати концерти, а також виручати більше грошей за квитки та супутні продажі.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×