Cities: Skylines - Deluxe Edition (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1555356658
Виробник: Paradox Interactive

210грн.

Скорочений опис

Cities: Skylines – місто мрії Містобудівельний симулятор Cities: Skylines торкається реальних проблем, що виникають при зведенні населених пунктів. Гра дозволяє поглянути на жанр під новим кутом і вимагає глибшого зануре... Читати далі...

Cities: Skylines – місто мрії Містобудівельний симулятор Cities: Skylines торкається реальних проблем, що виникають при зведенні населених пунктів. Гра дозволяє поглянути на жанр під новим кутом і вимагає глибшого занурення в урбаністичні закони. Багаторівнева симуляція торкається основних аспектів життя міста. Це водо- та енергопостачання, сфера освіти, комунальні служби, поліція. Від економічного розвитку залежить добробут мешканців, а транспортне постачання безпосередньо впливає на їхній комфорт. Містяни швидко реагують на зміни, що роблять ігрові сценарії більш реалістичними. Призначені муніципалітети керуватимуть окремими регіонами та дотримуватимуться зазначеної політики. Cities: Skylines підтримує зміну дня та ночі, яка впливає на завантаженість доріг, роботу освітніх та розважальних закладів. Широкі можливості модифікації дозволяють створювати унікальні карти та будинки, а також видозмінювати існуючі об'єкти. Колекції включає велику кількість розширень, що включають нові підприємства, природні катастрофи, еко-поселення, парки, стадіони, елементи у певних архітектурних стилях. Також у доповнення увійшли оригінальні саундтреки.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Cities: Skylines - Deluxe Edition (Ключ Steam) для ПК, 1555356658, Paradox Interactive, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×