Cities: Skylines - Industries Plus (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1555355102
Виробник: Paradox Interactive

200грн.

Скорочений опис

Все у ваших руках Cities: Skylines містобудівний симулятор для тих, хто хоче побути трохи володарем крутого мегаполісу! Побудувати своє місто, де все для людей, а не як завжди. Але який же сіті обійдеться без промисловос... Читати далі...

Все у ваших руках Cities: Skylines містобудівний симулятор для тих, хто хоче побути трохи володарем крутого мегаполісу! Побудувати своє місто, де все для людей, а не як завжди. Але який же сіті обійдеться без промисловості? Розробники начарували доповнення Industries Plus, щоб гравці могли самі контролювати систему виробництва всього, що має бути у місті. Починаючи із закупівель сировини та закінчуючи збутом. DLC продовжить радувати чотирма новими районами зі своїми ресурсами та фабриками. П'ятьма новими локаціями, різними будинками, заводами, складськими приміщеннями, міськими службами тощо. До речі про служби, доповнення містить у собі новий спосіб імпорту та експорту товарів – вантажними авіаперевезеннями. Як і належить справжньому місту, у ньому тепер є міська поштова служба! А щоб вам раптом не стало сумно бавити час над грою, радіостанція Synthetic Dawn Radio запропонує одразу 16 нових пісень!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: Cities: Skylines - Industries Plus (Ключ Steam) для ПК, 1555355102, Paradox Interactive, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×