City: Skylines - Natural Disasters (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1555356847
Виробник: Paradox Interactive

180грн.

Скорочений опис

Природні катаклізми Skylines - чудова гра, здатна кинути виклик вашому творчому мисленню та містобудівним навичкам. Грамотне адміністрування міста, логічні транспортні системи все це було задано з належною складністю. Ал... Читати далі...

Природні катаклізми Skylines - чудова гра, здатна кинути виклик вашому творчому мисленню та містобудівним навичкам. Грамотне адміністрування міста, логічні транспортні системи все це було задано з належною складністю. Але чогось грі не вистачало такого, що дало б маленьку гострину. Такий собі додатковий ризик-фактор. З новим доповненням Natural Disasters міська територія перетворюється на магніт для катаклізмів. Торнадо, цунамі, смерчі, повені - все це зіпсує життя міському населенню, забере чимало життів і непогано струсить медичну галузь. Про зіпсовану і вічно потребуючу відновлення інфраструктури і мови бути не може — забудьте про цілі дороги. Вся відповідальність лягає, як завжди, на вас. Чи зможете ви щоразу відновлювати місто після чергового триденного граду чи повені? Невдоволення населення належним чином утримати не вдасться. Будуйте дорогі стійкі до складних погодних умов конструкції та відновлюйте старі, не такі міцні. Для запуску додатку потрібна оригінальна гра Cities: Skylines.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: City: Skylines - Natural Disasters (Ключ Steam) для ПК, 1555356847, Paradox Interactive, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×