City: Skylines - Sunset Harbor (Ключ Steam) для ПК

В наявності
Артикул: 1555357246
Виробник: Paradox Interactive

195грн.

Скорочений опис

Рибна промисловість і не тільки Cities: Skylines дарує унікальну можливість звести місто своєї мрії та стати його управителем. Гра у властивій тільки їй манері передає всі нюанси містобудівного процесу і дозволяє по-ново... Читати далі...

Рибна промисловість і не тільки Cities: Skylines дарує унікальну можливість звести місто своєї мрії та стати його управителем. Гра у властивій тільки їй манері передає всі нюанси містобудівного процесу і дозволяє по-новому подивитись жанр. Але чогось у грі від початку не вистачало, а саме можливості організувати власну справу у сфері рибної промисловості! Разом із Sunset Harbor у Cities: Skyline з'явиться рибна промисловість, нові види громадського транспорту та міських служб. Ви зможете створити міста на п'яти нових картах та розробити інфраструктуру для риболовлі, яка допоможе у розвитку сільського господарства. Відкрийте нові можливості разом із Cities: Skylines - Sunset Harbor!

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!

Мітки: City: Skylines - Sunset Harbor (Ключ Steam) для ПК, 1555357246, Paradox Interactive, Ігри на ПК (ключі активації)

Рекомендовані
Вітаємо, чим можемо допомогти?
×